Aylar geçtikçe Apple, sistemin artırılmış gerçeklik lansman tarihini açıkladı – Technology News World

SaveSavedRemoved 0
Deal Score0
Deal Score0


Algılama analistine (Ming-Chi Kuo) göre, telefonu (iPhone se 2 için) iPhone SE 2, bilgisayar tabletinden (iPad Pro) iPad Pro gelecek olan iPhone SE 2, gelecek yılın ilk çeyreğinde Apple ürünleri ile ilgili en ünlü ve doğruluk sahibidir.

Telefon, bilgisayar ve tabletten sonra, 2020 yılına kadar açıklanan dev bir Amerikan teknolojisinin, ikinci çeyrekte uzun vadede gecikmiş bir artırılmış gerçeklik sistemi başlatmayı planladığını düşündüğünüz KU ürün programının yayılması.

Aylar boyunca Apple, artırılmış gerçeklik sisteminin lansman tarihini açıkladı

Kuo diyor: Eğer Apple uçan artırılmış gerçeklik iPhone ilk serisini başlatmak için üçüncü tarafın marka ile işbirliği yapmak istiyorsa. Dedi ki: Yeni tabletin bilgisayarları (iPad Pro) arkaplanı üç boyutlu olarak hesaplayacaktır, kamera sistemine benzer (üstte) iPhone, iPad'de TrueDepth. Bu şekilde, artırılmış gerçeklik tekniklerinde kullanmak için cihazı çevreleyen ortamın derinliğini doğru bir şekilde kaydedebilecek tabletler olacaksınız.

Tekrarlanan Kuo, Apple’ın 2020’nin ilk çeyreğinde telefonu (iPhone'un e-2’si için) başlatmayı planlamasından birkaç gün önce yayınlandı. Gazete (Nikkei) Nikkei, cihazın iPhone’un önde gelen telefonlarına benzer özellikler sunacağını bildirdi. 2019 için, ancak tasarım metal çerçeve ile benzer bir telefon (iPhone 8).

Şimdi okuduğunuz ilgili konular:

Kuo tarafından belirtilen artırılmış gerçeklik sisteminin piyasaya sunulma tarihi, işletim sisteminde kaynak kodda bulunanlara (iOS 13) karşılık gelir ve daha önceki bir rapora ek olarak, Cole geçen Mart ayında yayınlandı. Ancak tasarım hala bilinmiyor: normal bir ürün mü yoksa lensli bir kask mı olacaksınız?

Kuo, eğer Apple ilk sistemi başlatmak için üçüncü tarafın markası ile işbirliği yapmak istiyorsa, artırılmış gerçeklik değil, iPhone'da bir işlemci, işlemci grafikleri ve ağ bağlantısı da dahil olmak üzere gözlük olarak kabul edildi.

Rapora göre, yeni Ko ayrıca Apple'ın 2020 yılının ikinci çeyreğinde yeni bir bilgisayar serisi (MacBook) piyasaya sürmeyi planladığını bildirdi. Kuo daha önce Apple'ın yeni bilgisayarlarla (Mac Pro) yeni bir ürün başlatmayı planladığını belirtti. 2019 sonbaharında bilgisayardan (MacBook Pro) başlayarak, 2020 yılına kadar klavyenin genel merkezine benzer tasarım.

Raporda ayrıca Apple’ın 2019’un dördüncü çeyreği sonunda yeni telefonlarla (iPhone, 11) gelen talepleri karşılamak istediği belirtildi.Source link

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare