Güncelleme 0.15.0 oyun ne geliyor her şey PUBG Mobile – Technology News World

SaveSavedRemoved 0
Deal Score0
Deal Score0


PUBG Mobile'ın bir sonraki güncellemede 0.15.0'a kadar bir dizi yeni özellik başlatmaya hazırlanıyor olması, oyunun COD Mobile yarışmasında elde edilen mega başarının ardından! Güncelleme, genel oyunun oynama şeklindeki iyileştirmelerle birlikte çok sayıda eklenti içerecek 16'da açılacak Ekim.

PUBG Mobile'da Araba BRDM-2

Yeni ilavelerden ilki, bir araba BRDM-2Razvedyvatelnaya Dozornaya Mashina (telaffuz edebilir misiniz?Car) Bu araba, soğuk havada hareket edebileceklerini ve oyun içinde daha fazla rekabet katabileceklerini ancak bu arabayı normal şekilde bulamayacaklarını ancak Flare Gun ـ Zone'u kullanmanızı gerektireceğini belirtecektir.

Bu araç karada saatte 105 kilometre hızla ve denizde 22 kilometre hızla hareket edecek ve zırhın resminde göründüğü gibi, oyun içindeki araçların ortalama hızlarına kıyasla mükemmel bir hız sağlayacak. Flare Gun kullanırken eski arabada olduğu gibi sınıf karşıtı sınıflar.

Etikette daha fazla kapasite

Bu özellik, evlerin çatıları gibi daha fazla yere tırmanmanıza izin verecek binanın PC'sinin sürümüne eklendi, bu nedenle oyuncular yer bulabilir – önbellek – yepyeni bir durum bu özelliği çok sevimli bir keskin nişancı yapacak.

Yakıt patlamaya maruz kalacak

Bu eklenti türü oyunun gerçekçiliğini arttırıyor, böylece yakıt arabanızda doldurmak için çıkarabileceğiniz ev içinde yer alıyor, eğer atış sayısını serbest bırakırsa ya da patlatıldıysa patlayıcı olurdu. yanına bir bomba at.

Ekip üyelerinizden biri yakıt bidonunu yanına alıp sonra havaya uçurmak istediğiniz herhangi bir yere atıp yalnızca bir atış topu bıraktığında bu özellik çok güzel olabilir.

Bu eklentiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Ve hala Call of Duty'den bina yapmayı tercih ediyorum. Ayrıca bizi en son haberlerinizi ilk elden paylaşabileceğimiz Twitter'da takip etmeyi de unutmayın!

Kaynak: TechRadarSource link

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare