MacOS Catalina'yı çalıştıran sistemin lider 7 avantajını biliyorsunuz – Teknoloji Haberleri Dünyası

SaveSavedRemoved 0
Deal Score0
Deal Score0


Apple, bu haftanın başlarında işletim sistemi piyasaya sürdü macOS Catalina new, bir dizi özellik ve sunduğu yeni özelliklerle Mac kullanıcıları için yeni, 100'den fazla oyun içeren Apple Arcade servis oyunlarına erişim ve kullanma özelliğini de içeren hava Harici ekran olarak iPad, Mac'te, Ekran Saati ve Find My new uygulamasına ek olarak yeni ve çok daha fazlasını içerir. Mac'in en iyi özelliklerinden bazıları için burayı okuyun.

MacOS işletim sisteminin işletim sisteminin en önemli yeni özellikleri

Bazı uygulamalar bölümleyin ve müzik ve TV dahil olmak üzere onları bağımsız hale getirin cas Podcast'ler – Uzun yıllar boyunca durduktan sonra daha fazla içerik türünü barındırmak için nihayet iTunes'a bölündü. Özellikler macOS Catalina müzik, televizyon, podcast'ler için ayrı anlaşmalar yapar, Finder'ı artık iOS cihazınızı yönetmeyi destekler, böylece iPhone veya iPad'inizi kenar çubuğundaki “siteler” içinde Bulucuya ilişkin olarak bulacaksınız.

Atlantis – iPad'i Mac ile harici bir ekran olarak kullanma seçeneğini sağlayan çarpıcı yeni macOS Catalina. Bu, kablolu veya kablosuz olarak çalışır ve kullanıcıların ekranlarını kopyalamasını ve Mac'inizle akıllıca çizim yapmak için bir tablet olmak için bir kalem Apple iPad'i kullanmalarını sağlar.

macOS Catalina

Apple Arcade – Oyun Hizmeti, yeni Apple TV, iPhone ve iPad için iPadOS 13 ve MacOS Catalina'da, ilk kez Mac bilgisayarlarına 100'den fazla oyun Apple Arcade almak için ilk kez iOS 13'te başlatıldı. Ayrıca, kullanıcılar artık denetleyicileri kablosuz Xbox PS4 DualShock ile eşleştirebilirler.

تحديث macOS Catalina

Ekran – bu özelliği nihayet kullandı, Mac kullanıcıları, iOS'u iyi gösteren, haftalık TIME kullanan kullanıcıların durumlarını aşmasını önlemek için.

Benim Bul – Yeni Arkadaşlarımı Bul و iPhone'umu Bul'a uygulama getiriyor. Ayrıca, internete bağlı olmasanız bile aygıtları bulmanıza yardımcı olacak yeni işlevler sağlar.

تحديث macOS Catalina

Güncellenen uygulamalar – Ses, hatırlatıcılar, notlar, posta, tarayıcı Safari dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar güncellendi ve geliştirildi. Dilim T2'yi kullanan tüm Mac'lere gelen Gatekeeper tarafından geliştirilmiş و Etkinleştirme Kilidi gibi güvenlik geliştirmeleri de vardır.

Erişim – kontrol, kullanıcıların seslerinin kontrol cihazı tarafından kendi sistemlerinde gezinmelerine ve tüm işlemleri veri yolu üzerinde gerçekleştirmelerine izin verir.

Sistemle uyumlu cihazlar

macOS Catalina, 2012 ve sonraki sürümlerden çoğu Mac için kullanılabilir. Güncellemenin cihazınız için hazır olup olmadığını görmek için Mac App Store veya Sistem Tercihleri> yazılım güncellemesine gidin. Güncelleme 8.09 GB büyüklüğündedir.

Mac uyumlu tam liste:

  • 12 inç MacBook
  • MacBook Air, 2012, en son ne
  • MacBook Pro, 2012'den en son ne
  • Mac mini, 2012'den en son ne
  • iMac, 2012’den en son ne
  • iMac Pro
  • Mac Pro, 2013 En son neSource link

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare