simpliv İnceleme 2019 | En İyi Çevrimiçi Öğretim Kursu mu? {OKUYUN}

SaveSavedRemoved 0
Deal Score0
Deal Score0


Bu makalede, Simpliv Review hakkında paylaşacağım. Simpliv bir çevrimiçi öğrenme platformu öğrencilere farklı endüstriler ve meslekler için çok çeşitli öğretim videoları ve çevrimiçi kurslar sunar.

Simpliv sayesinde, öğrenciler çok sayıda kalifiye uzman ve eğiticiye erişebilirler. Platform aynı zamanda onlara aktif olarak katılmalarını sağlar. e-öğrenme sektörüBöylece terfi, istikrar ve büyümelerine katkıda bulunur.

Öğretmenler ve yazarlar için Simpliv, kurslarını hedef kitlelerine satma ve pazarlama fırsatı sunar. Platform, öğrencileri ve bilgili fakülte alanlarını bir araya getirmeyi amaçlar.

Öğrencilere kariyerlerinde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve deneyime erişme fırsatı vermek. Bu yapılandırma aynı zamanda yazarlara bilgilerini daha etkin bir şekilde paylaşarak yarar sağlar.

ve öğrendiklerinden büyük ölçüde yararlanan ve kariyerlerini ve kişisel gelişimlerini olumlu yönde etkileyen bireylerle ilgili beceriler.

Simpliv İnceleme 2019 | En İyi Çevrimiçi Öğretim Kursu mu? {OKUYUN}

Simpliv'in Faydalarına Genel Bakış

Simpliv, profesyonellerin endüstrilerinde büyümek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri edinmelerini ve değişen dünyaya adapte olmalarını sağlayan bir çevrimiçi öğrenme platformu sunar. , teknolojik gelişmeler ve gelişen politikalar.

Öğrencilere, yüzlerce uzman ve profesyonelin tüm mesleklerini ve endüstrilerini kapsayan geniş bir kurs koleksiyonu sunar. kurslar aralığı Yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için temel ve temel becerilerden kariyerlerini geliştirmek isteyen profesyoneller için karmaşık videolara, daha fazla sorumluluk ve daha faydalı fırsatlar.

simpliv İnceleme

Simpliv, dinamik ve etkileşimli öğrenme ve öğretme yaklaşımıyla bu yeni dönemde öğrenciler ve yazarlar arasındaki boşluğu azaltır. Yazarlar öğrencileri konuyla ilgili derinlemesine tartışmalar ve sorularla meşgul ederler, bu da derinleşmelerini ve çok organik bir şekilde öğrenmelerini sağlar.

Bilgilerini paylaşmak, becerilerini öğretmek ve büyümek ve endüstri lideri olma potansiyeline sahip insanları güçlendirmek isteyenler için, Simpliv onlara tam da bunu yapma ve kazanma platformu sunar. Haydi.

Diğer şeylerin yanı sıra, Simpliv, yazarlara çevrimiçi kurslarını, eğitim materyallerini ve videolarını satma fırsatı sunar. Ek olarak, çözüm, yazarlara büyük faydalar sağlayan ve uzman, eğitmen ve öğretmen olarak ünlerini oluşturmalarına yardımcı olan düşük maliyetli bir katılım sistemi uygulamaktadır.

Simpliv İşlevleri

 • Kaydedilen video konferansı
 • Topluluk tartışma forumlarına katılın
 • Kendini sınıflandırma ve görevlerin değerlendirilmesi imkanı.
 • Farklı konularda canlı sohbetler
 • Haftalık anketler ve aylık projeler.
 • Kapsamlı teknik ve akademik destek.

Simpliv Hangi Sorunları Çözüyor?

A. Öğrenciler için çalışma materyali eksikliği sorunu

Mevcut piyasaların çoğunda, özellikle gelişmekte olan ülkelerde, sorun öğrencilerin derslerini daha fazla bir şeyle tamamlamak istemeleridir. Bunun nedeni çeşitli prestijli sınavlardaki büyük rekabet ve ana tesislere girme çabasıdır. Simpliv, öğrencileri bu üniversitelerde eğitmek ve bu sorunun üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için birçok üniversite ile birlikte çalışır.

simpliv İnceleme - Sertifikalandırma

B. Kursların kredibilite eksikliği sorunu.

Pek çok şirket, öğrencilerin genel ilgisini artırmak için yalnızca çevrimiçi video kursları sunmaktadır. Bu kursların çoğunun gerçek değeri yoktur. Buna karşılık, Simpliv kursları akredite edilmiştir. Bu, insanların mesleği geliştiren gerçek dersler aldıkları anlamına gelir.

C. Tüm kursları yeniden birleştiren bir platform yok.

Birçok şirket belirli konularda eğitim veriyor. Çoğu seninle ilgili. Simpliv'in setin geri kalanından farklı olduğu bir öğrencinin seçtiği bir dersi seçmek için Simpliv'in ötesine geçmesi gerekmiyor. Teknik derslerin yanı sıra beşeri bilimler, müzik, heykel, resim, fotoğrafçılık, yoga vb. Alanlardaki dersler tek çatı altında sunulmaktadır. Öğrenciler kolayca web sitesine giriş yapabilir ve beğendikleri bir kursa katılabilirler.

simpliv İnceleme - Ana Sayfa

Simpliv İnceleme Kursları

1. Veri türleri ve gelişmiş veri yapıları MATLAB | Simpliv
Maliyet: 12 $

Ders Tanımı:
MATLAB (Lab Matrix), paradigmatik bir dijital bilgi işlem ortamı ve mühendislik ve fen öğrencileri tarafından yaygın olarak kullanılan dördüncü kuşak programlama dilidir.

Ders sırasında ve altı aydan fazla bir süredir Simpliv'deki çeşitli MATLAB kurslarının incelenmesi. Hücreler, elektronik tablolar gibi temel veri türlerini kapsayan bir kurs olması gerektiğini fark ettim.

takvimler, dokular ve kart sahipleri ve öğrencilere MATLAB'ın avantajlarından en iyi şekilde yararlanmak için gereken temel becerileri öğretti. veri analizi ve programlaması.

Bu kurs sadece bu veri tiplerini kapsamaz, aynı zamanda daha iyi analiz ve programlama deneyimi için çeşitli fonksiyon ve işlemleri ve bunların dönüşümlerini gösterir.

2. Acemi'nin Unity Simpliv'de Komut Dosyası Yazma Rehberi
Maliyet: 12 $

Ders Tanımı:
Bu kursta, Unity Editor ile potansiyelinizi en üst düzeye nasıl çıkaracağınızı öğreneceksiniz. Bu kursta öğretilen tekniklerle, geliştirme sürenizi kısaltabilir ve Unity iş akışınızı kişiselleştirebilirsiniz. Unity'yi tercihleriniz, teknikleriniz ve iş akışlarınız için nasıl kolayca kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

simpliv İnceleme - Veritabanı

İlk adım olarak, Unity geliştiricilerin editörü özelleştirmek için kullanabilecekleri bazı dahili seçenekler görüyoruz. Pencerenin tasarımını, konsol çıktısını vb. Nasıl özelleştireceğinizi öğreneceğiz.

Ardından yayıncı komut dosyalarını kendi avantajımız için nasıl kullanabileceğimizi göreceğiz. Unity ile editörün işlevselliğini C # kodu yazarak özelleştirebilir ve genişletebiliriz.

Göreceğimiz son konu, denetçinin uyarlanması. Bu bize sahnedeki oyun nesnelerimizi düzenleme ve değiştirme fırsatı verir.

Bu kursun sonunda, bu Birlik bölümlerinin her birinin nasıl özelleştirileceğini tam olarak bileceksiniz. Sonuç, daha az zamanda daha kaliteli iş yapmanızı sağlayan daha verimli ve etkili bir geliştirme sürecidir.

Bu ders ayrıca yazdırabileceğiniz bir PDF revizyon sayfası da içerir. Bu derste öğretilen tüm temel kavram ve işlevleri ve Birlik'te her birinin kullanımının örnek ekran görüntülerini içerir.

Ahududu Pi 3. Görüntü İşleme Uygulamaları – Sıfırdan | Simpliv
Maliyet: 12 $

Ders Tanımı:
Raspberry Pi görüntüleme uygulamaları yeni tanıtılan Raspberry Pi 3 için bir başlangıç ​​kursu olup, Raspberry Pi 2 ve Raspberry Pi Zero ile tam uyumludur.

Tabii, Ahududu Pi için yeni ve daha fazla bilgi edinmek isteyenler için idealdir.

Raspberry Pi bileşenleri hakkında bilgi edinin, bileşenleri Raspberry Pi'ye bağlayın, sistemi çalıştıran NOOBS'yi yükleyin, temel Linux komutları, Python programlama ve Raspberry Pi görüntü işleme uygulamaları oluşturun.

simpliv İnceleme - Kurslar

Bu kurs, herhangi bir programlama bilgisi olmadan yeni başlayanları kendi programlarını yazabilecekleri bir seviyeye getirir.

Python programlama dilinin temelleri kursta ayrıntılı olarak ele alınmıştır.

Görüntü işleme uygulamalarının oluşturulması, en basit ve en anlaşılır şekilde iletilir.

Kullanıcılar, görüntü işleme uygulamaları oluşturmak için Python programlama donanımının nasıl kurulacağını ve kodlanacağını hızla öğrenebilir. Bu kursun sonunda kullanıcılar Raspberry Pi, bileşenleri, temel Python programlama ve gerçek zamanlı görüntü işleme uygulamalarını çalıştırma konusunda yeterli bilgiye sahipler.

Ders, görüntü işleme alanında doktora ve doktora sonrası çalışmalarda deneyime sahip bir elektronik ve mühendislik uzmanı ekibi tarafından verilmektedir.

Herkes bu kursa katılabilir. Mühendislik bilgisi beklenmiyor. Öğretmen gerekli tüm mühendislik kavramlarını en basit şekilde açıkladı.

Neden Simpliv?

Simpliv değişen ihtiyaçları anlar ve uluslararası öğrencilerin BT dahil çeşitli iş alanlarındaki beceri boşluklarını doldurmak için öğrenmeyi kilit iş hedefleriyle aynı hizaya getirerek teknik becerilerini değerlendirmelerini sağlar. Pazarlama, iş geliştirme ve çok daha fazlası.

simpliv İnceleme - Kurslar

özellikler

 • Dünya çapında meraklı bir öğrenci topluluğu.
 • Yüksek tanınmış uzmanlar tarafından sunulan öğretim.
 • En geniş kurs seçimi.
 • Kurslara kolay erişim.
 • Kurslar için sertifikalar.

Simpliv ile çevrimiçi öğretmek için para kazanın
Uzmanlık alanınızdaki bilginizi bir yazar olarak derinleştirin! Simpliv size öğretme becerilerinizi geliştirmek, tutkunuzu sürdürmek ve global uzman grubunuzun bir parçası olmak için birçok fırsat sunuyor.

Sizi ilgilendiren geniş bir konu yelpazesinden seçim yapın. Simpliv, insan aklını ilgilendiren tüm konularda kurslar sunmaktadır. Bu, öğrenci topluluğumuzda popüler olmak için harika bir fırsat.

simpliv İnceleme - Öğretim

Basit Avantajlar:

Simpliv, profesyonellerin seçtikleri alanlarda ilerlemek ve büyümek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri edinmelerini sağlayacak şekilde yapılandırmanıza izin veren yüksek kaliteli bir çevrimiçi öğrenme platformu sunmanın bir yolunu buldu. Ayrıca öğrencilere en son politik gelişmelerden ve teknolojik gelişmelerden haberdar olma fırsatı verir.

Bu çevrimiçi platform, tüm öğrencilere, tüm sektörlerden çeşitli kurslar ve sayısız profesyonel ve uzmanlardan oluşan meslekler sunmaktadır.

Sunulan kurslar, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye, kariyer yolu arayan profesyoneller için daha iyi ödül olanakları ve daha büyük fırsatlar için karmaşık videolara kadar çeşitlilik gösterir. Sorumluluklar.

Simpliv, bu modern dünyadaki yazarlar ve öğrenciler arasındaki boşluğu oldukça etkileşimli ve dinamik bir öğrenme ve öğretme yaklaşımıyla köprülemenin etkili bir yolunu buldu.

simpliv İnceleme - Teklif

Yazarlar şimdi ele alınan konularla ilgili tartışmalar ve sorular aracılığıyla öğrencilerle etkileşim kurma fırsatına sahipler. Bu, öğrencileri çok organik bir şekilde öğrenirken bilgilerini derinleştirmeye teşvik eder.

Bu çevrimiçi platform, uzmanlık alanlarını veya belirli becerilerini paylaşmak ve belirli bir alanda gelecekteki profesyonelleri tanıtmak isteyen profesyonellerden çok fazla para kazanmak ve bunu yapmak için etkili bir yol sağlar. para süreci

Simpliv ayrıca yazarlara kendi çevrimiçi kurslarını, videolarını, eğitim materyallerini ve daha fazlasını kolayca tanıtıp satmak için bir yer sağlar. Ek olarak, bu dinamik çözüm, yazarlara öğretmenler, eğitmenler ve uzmanlar olarak ünlerini geliştirmelerinde ve geliştirmelerinde yardımcı olmak için tasarlanmış, çok kârlı ve paylaşılan bir yüzde sistemi getirmiştir. yüksek nitelikli.

Basitleştirin Sorunları Çözebilir

Öğrenciler için çalışma materyali eksikliği sorunu. Çeşitli pazarlarda, özellikle gelişmekte olan ülkelerde, ekstra ekstralarla özel ders almak isteyen öğrenciler günümüzde sorun yaşamaktadır.

Bu, birkaç prestijli sınavda ezici rekabetin ve kilit kurumlara erişimin acil olmasından kaynaklanmaktadır. Simpliv, bu engellerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için öğrencileri bu üniversitelerde eğitecek çok sayıda farklı üniversite ile anlaşmaya varma sürecindedir.

simpliv İnceleme - Neden Biz

Bazı dersler için güvenilirliğin eksikliği sorunu. Birçok şirket öğrencilerin genel ilgisini artırmak için çevrimiçi video dersleri veriyor. Ancak, çoğu kurs gerçek bir değer sunmaz. Karşılaştırıldığında,

Simpliv aracılığıyla verilen kurslar akredite edildi. Bu, öğrencilerin gerçek ve profesyonel irtifa kursları almaları anlamına gelir.

Tüm bu kursları toplayabilecek platform eksikliği. Birçok şirket belirli konularda kurslar veya öğretim materyalleri sunar ve çoğu bilgi teknolojisi ile ilgilidir. Simpliv, bu şirketlerden farklıdır; bir öğrencinin, kendisini ilgilendiren bir ders seçmek için Simpliv'in ötesine geçmesi gerekmez.

Teknik derslerin yanı sıra, fotoğrafçılık, web tasarımı, yoga, resim, heykel, müzik vb. Konular birçok derste tek bir platformda ele alınmaktadır. Sadece web sitesine giriş yapın ve ilginizi çeken bir kurs seçin.

Iş değeri

Site sahibinin kimliğini gizlemek için bir servis kullandığını görüyoruz. Bunun nedeni, sahibin spam almak istememesi olabilir. Ancak, sitenin gerçek sahibini belirlemek de zordur. Sonuç olarak, kimliklerini gizleyen siteler biraz daha düşük puan alıyor.

simpliv İnceleme - Blog

İnternet mağazasının analizi

simpliv.com, diğer web sitelerini barındıran bir bilgisayar kullanıyor. Bu tamamen normal. Küçük web sitelerinin çoğu, bir bilgisayar sunucusunu birkaç veya hatta yüzlerce web sitesiyle paylaşır, böylece sunucu ve Internet erişim maliyetlerini paylaşabilirler. Ancak, bu daha büyük ve daha profesyonel web siteleri için oldukça nadirdir.

Alexa’ya göre, Alexa’da bu web sitesine gelen ziyaretçilerin sayısı nispeten düşük, bu yüzden Alexa’nın 6178357’de olduğu bir Alexa sıralaması. Bu, bu web sitesine gelen ziyaretçilerin sayısının oldukça düşük olduğu anlamına geliyor.

Bunu küçük bir ilk web sitesinden veya nişten bekleyebilirsiniz. Ancak, popüler bir web sitesi daha yüksek Alexa derecesine sahip olmalıdır.

simpliv.com diğer web sitelerinde yorum yapmıyor Trustpilot, Sitejabber ve ResellerRatings dahil birçok web sitesini aradık. Ancak bu sitede yorum bulunamadı.

Bu, ilk web sitelerinde anlaşılabilir görünebilir, ancak özellikle yorum içermeyen daha büyük veya olgun çevrimiçi mağazalar için gariptir.

Bu web sitesinin yapılandırması 3 ülkeyle ilgilidir. Büyük web siteleri ve büyük şirketler genellikle birkaç ülkede dağıtılmış bir İnternet altyapısı kullanır.

simpliv İnceleme - Blog

Web sunucuları, web sitesini hızlandırmak için birçok ülkede bulunabilir. Aynı şekilde, güvenlik duvarı, DNS ve kayıt farklı ülkelerde bulunabilir. Bu, genellikle bir kuruluşun tüm hizmetlerini satın aldığından, daha küçük sitelerle daha az yaygındır.

Teknik Analiz

Simpliv.com sitesinin hızı ortalamanın altında gibi görünüyor. Bunun için birçok sebep olabilir. Site, paylaşılan bir web sunucusunda barındırılabilir; bu, sunucusunu diğer birkaç siteyle paylaştığı veya o sırada maksimum ziyaretçi sayısına sahip olduğu anlamına gelir. Hız, başarılı bir web sitesi için çok önemlidir.

Sonuç olarak, profesyonel web siteleri web sitenizin hızını artırmak için büyük yatırım yaparlar. Arızalı bir web sitesi kötü bir işaret olabilir.

simpliv İnceleme - Java Sunucuları | Giriş

Python neredeyse 30 yaşında, ancak büyüme çok hızlı

Python, neredeyse 30 yıldır piyasada bulunan popüler, üst düzey bir genel amaçlı dinamik programlama dilidir. Şu günlerde,

hemen hemen her yerde kolay bulabilirsiniz: web ve masaüstü uygulamaları, makine öğrenmesi, ağ sunucuları ve daha fazlası. Küçük projeler için kullanılır, aynı zamanda Google, Facebook, Microsoft, Netflix, Dropbox, Mozilla veya NASA gibi şirketler tarafından da kullanılır.

StackOverflow Trendleri'ne göre Python en hızlı büyüyen programlama dilidir. Ana programlama dilleri için trafik projeksiyonları Python'un 2018'de Java gereksinimlerini aşmasının beklendiğini gösteriyor.

Aslında, dünya çapında bir iş arama motoru olarak Python, dünyanın en karlı programlama dilleri arasında üçüncü sırada yer almaktadır. Bu, daha fazla sayıda programcının bu dili öğrendiği ve kullandığı anlamına gelir.

simpliv İnceleme - Java Sunucularını Anlama

Dinamik bir topluluğa sahip açık kaynak
Python'u ücretsiz olarak indirebilir ve dakikalar içinde kod yazabilirsiniz. Python ile geliştirmek sorun değil. Ek olarak, Python programcı topluluğu dünyanın en iyilerinden biridir: çok büyük ve aktif.

Dünyadaki en iyi bilgisayar bilimcilerinden bazıları hem dile hem de destek forumlarına katkıda bulunuyor.

Simpliv'den Birden Çok Program Öğrenebilirsiniz

Java
Java'yı yıllardır kullanmama rağmen, öğrenecek çok şey var. 2019 için hedefim JDK 9, 10, 11 ve 12'deki en son Java değişikliklerine odaklanmak. Sürümünüz aynıysa, Java Simpliv MasterClass'ın tam sürümüne bakmalısınız. Ücretsiz kaynaklardan öğrenme sakıncası yoksa, bu ücretsiz Java programlama dersleri listesini de okuyabilirsiniz.

Golang
Bu, bu yıl öğrenmek isteyebileceğiniz başka bir programlama dilidir. Çok popüler olmadığını ve aynı anda öğrenmenin zor olduğunu biliyorum, ancak 2019’da artacağını düşünüyorum.

simpliv İnceleme

Şu anda çok fazla Go geliştiricisi bulunmadığından, özellikle çerçeveler ve benzeri şeyler oluşturmak istiyorsanız, bazı riskler almalısınız. Biraz zaman harcayabilir ve Go'da uzman olabilirseniz, büyük taleptasınız.

piton
Python Java'yı alt üst etti ve üniversitelerdeki ve kolejlerdeki en çok öğrenilen programlama dili yaptı.

Komut dosyaları oluşturmak için çok güçlü ve mükemmel bir dildir. Hayal edebileceğiniz her şey için bir Python modülü bulacaksınız. Örneğin, Linux'ta UDP trafiğini dinlemek için bir komut arıyordum, ancak hiçbir şey bulamadım. Bu yüzden aynı şeyi yapmak için 10 dakika içinde bir Python senaryosu yazdım.

Python'u öğrenmek istiyorsanız, Pluralsight’ın Python Fundamentals yazılımı en iyi çevrimiçi giriş seviyesidir. Bu kursa erişmek için, ayda 29 dolar veya yılda 299 dolar tutarında çoğul üyelik aboneliğine ihtiyacınız vardır. Ayrıca ücretsiz deneme sürümünden erişebilirsiniz.

JavaScript
İster inanın ister inanmayın, JavaScript Web'de tercih edilen dildir. JQuery, Angular ve React JS gibi çerçevelerin ortaya çıkışı JavaScript'i daha popüler hale getirdi. Web’den uzak kalamadığınız için, en kısa zamanda JavaScript öğrenmelisiniz.

simpliv İnceleme - Javascript

Ayrıca, JavaScript'i öğrenmeyi gerçekten kolaylaştıran ilk müşteri tarafı doğrulama dilidir.

İkna? Bu JavaScript ana sınıfı, başlamak için iyi bir yerdir. Bu ücretsiz JavaScript kursları listesinde daha ucuz alternatifler bulabilirsiniz.

Kotlin
Android uygulamaları geliştirme konusunda ciddiysen, Kotlin bu yıl öğrenmen gereken programlama dilidir. Bu kesinlikle Android dünyasında bir sonraki büyük haber.

Java benim tercih ettiğim dil olmasına rağmen, Kotlin anadili ve IntelI IDEA ve Android Studio gibi pek çok IDE Android geliştirme için Kotlin'i destekliyor.

Android Kotlin geliştiricileri için tam kurs muhtemelen başlamak için en iyi çevrimiçi kurs.

Artıları

 • Kullanımı çok kolay ve çok kullanışlı!
 • Yanlısı altyazı hizmeti mükemmel. Ayrıca konaklama yerlerini de seviyoruz.
 • Kullanıcı dostu; temiz tasarım; Gizli altyazı oluşturma; etkileşimli anket işlevi
 • Kolay kayıt, yükleme ve kullanım kolaylığı. Konukları ağırlamak için ideal.

Python bu yıl her zamankinden daha fazla dikkat çekiyor ve dünyanın en popüler programlama dillerinden biri haline geliyor. Bu, bir sonraki projeniz için iyi bir seçenek mi? Bu kararı vermenize yardımcı olmak için Python'un bazı artılarını ve eksilerini inceleyelim.

Hızlı Linkler:

Sonuç: Simpliv İnceleme

Simpliv, proje geliştirmek için her teknik geliştiricinin anlaması gereken çok önemli bir kavramdır. Umarız bu blog, okuyucularımızın JDBC ile ilgili çeşitli kavramları anlamalarına yardımcı olur.

Okuyucularımıza hangi kursları sunduğumuzu öğrenmek için teknik kursları çevrimiçi olarak da bulabilirsiniz.

Bize bu genel tartışmanın hangi kavramını en değerli bulduğunuzu bildirin.

CloudWays

Artıları

 • Özel Fırsat, Kullandıkça Öde
 • Güvenilir WordPress Barındırma
 • Top Notch Müşteri Desteği
 • Hızlı ve Kullanışlı

Eksileri

 • Gerekli Temel Teknik Bilgi

Source link

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Compare items
 • Total (0)
Compare