Mitch'den The Block'dan Mitch ve Mark, Newport'u satın alıyor

SaveSavedRemoved 0
Deal Score0
Deal Score0


The Block'tan Mitch ve Mark, muhteşem bir okyanus manzarası ile Newport'ta 1970'lerde bir ev satın alarak gerçek hayatta şaşırtıcı bir satın alma yaptılar.

14 yıl boyunca, popüler Kanal 9 gerçeği şovundaki eşcinsel adamlar, Sidney’in doğusundaki 15 mülkünü çevirdiler ve pazarlarını iyi biliyorlar ve her bir reno için daha önce 250.000 $ harcıyorlardı.

DAHA: COTTEE'NİN KORDİ AİLE BEACH EVİ LİSTESİ

MARK VE KANAT NAKIŞI

Ancak bu hafta Çarşamba günü Bondi'li çocuklar evrakları dört yatak odalı bir evde imzaladılar. Grandview Dr 1,7 milyon dolarlık reklam kılavuzuna yakın bir ücret ödüyor.

Wiseberry Mona Vale'den Gordon Archibald, çiftin üç seviyeli evi panoramik manzaralı üç kez incelediğini, büyük manzaralara aşık olduğunu ve 1970'li evin yeni bir sahibi için nasıl modernize edilebileceğini görebileceğini söyledi.

“Görüşlerden en iyi şekilde yararlanan çağdaş bir tasarım yapmak istiyorlar, evi bir üst seviyeye çıkarmak istiyorlar” dedi.

Bölgede yaşayan bir arkadaş, çifti üç haftadan az bir sürede satılan müstakil bir daireyle kuzeydeki plajları ve evi düşünmeye teşvik etti.

Archibald, “Ne almayacakları konusunda kesinti ve satın almaya kararlılar” dedi.

En Son Gerçeklenen Haber Bültenine KAYIT OLUN

Çift, evin düzenini yeniden yapılandırmayı, erişimi biraz kolaylaştırmayı ve mülke daha etkileyici bir görünüm kazandırmayı amaçlıyor. Bay Archibald, altı ay içinde yenilemenin ve çevirmenin niyetinin olduğunu düşündüğünü söyledi.

üzerinde Blok Şovdaki en eski yarışmacılar Melbourne'deki St Kilda'daki eski Oslo Otel'in tadilatını kazanma konusunda çok rekabetçi ve ciddi. Çiftler, yarışmadan sonra hardball oynadılar bile, güvertesine küçük bir havuz ekleme önerilerini reddetti. Dizideki son drama Mitch ve Mark'ın onlarla çalışan herhangi bir tradyanın diğer çiftlerden biri için de çalışmadığını soruyor olmasıdır.

Bu on dördüncü dizi Blokçiftlerin bir mülkü yenilemek ve en yüksek fiyata satmak için birbirlerine karşı yarıştığı bir televizyon dizisi.Source link

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare