Pinterest, uygulamalarının sulandırılmış bir sürümünü başlattı – Technology News World

SaveSavedRemoved 0
Deal Score0
Deal Score0


Fotoğrafları paylaşmaya adanmış bir sosyal ağ başlattı (Pinterest) Pinterest sulandırılmış bir sürümü (Lite) Uygulama Lite, kullanıcıların gelişmekte olan pazarlardaki ihtiyaçlarını karşılamak için bunu yapan en son teknoloji şirketleri olabilir.

Şirket şunları söyledi: Uygulamayla (Pinterest Lite) Pinterest Lite kullanıcıları mobil uygulamalarda küçük bir depolama alanına girdikleri için görüntüler için hızlı indirmelerden yararlanabilirler.

Bu uygulamanın ilk (Pinterest) olmadığı ve şirketin mağazadaki (Google Play) uygulamayı (Google Play) başlatması gerektiğine atıfta bulundular, ancak kaldırdılar. veri şirketine göre (Ağustos I) App Annie göre yaklaşık bir yıl önce.

Ve (şu anki) TechCrunch'ın yerini şirket söyleyerek taşıyın: yeni uygulama (Pinterest Lite) yenidir (web uygulaması ilericidir) Progressive Web App Kullanıcıları mağazadan indirebilirsiniz (Google Play).

Site, (Pinterest) Temmuz 2017'de, uygulamayı sıfırdan öğretmeye (web uygulaması sunarken) kendi mobil cihazlarına yeniden yazmak için bir ekip oluşturduğunu belirtti. Zayıf internet bağlantısıyla bağlantısı olan ve biraz hücresel veriye sahip kişiler için daha iyi bir deneyim sağlamak için.

Şimdi okuduğunuz ilgili konular:

Mevcut uygulamalar (Pinterest, Lite), günümüzde şu sıralar dahil olmak üzere Android işletim sistemi kullanıcıları için yeni: Peru, Arjantin, Kolombiya, Şili, Meksika ve yalnızca 1,4 MB boyutunda. Karşılaştırma amacıyla, Android için temel olan uygulamanın (Pinterest) 143.1 MB büyüklüğü vardır.

Bir sözcü, (Pinterest) – uygulamanın başlatılmasıyla ilgili yorum yapan (Pinterest Lite) yeni: hedef, dünyanın her yerinden Pinterest'i hedef alıyor, böylece her yerde ilgi alanlarıyla ilgili ilham kaynağı bulabilecekler ”dedi.

Uygulamalarının lite versiyonunun piyasaya sürülmesiyle, bunu yapan teknoloji şirketleri arasında (Pinterest), (Facebook Lite) ve (Instagram Lite) ve (Messenger Lite) Facebook ve (Instagram) Twitter Lite) ve (Uber-Lite) ve (Skype Lite), daha sonra koruyan Google uygulamalarına ek olarak (Joe) Standart sürümden ayırmaya gidin.

Google’a atıfta bulunuldu ve akıllı telefonlara karşı hassas özelliklerin bir dalgası olarak adlandırılan (Android Joe) adlı Android işletim sisteminin sulandırılmış bir sürümünü sağlayın: (Google Joe) ve (Gimli atmosfer) ve (dosyalar, atmosfer) ve (YouTube, Joe) ve (Google Haritalar, atmosfer) ve (Google, atmosferi belirledi).

Ve (Pinterest) küresel varlığını genişletecek olan gelir yükselişi International, üçüncü çeyrekte yeni% 199 artarak 24 milyon $ 'a yükseldiğini ve ayda uluslararası kullanıcı sayısının% 38 artarak 215 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı 300 milyon kullanıcının

Pinterest, uygulamalarının sulandırılmış bir sürümünü başlattıSource link

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare