Profesyonel bir fotoğrafçı gibi çekim yapmanıza izin veren uygulamalar – Technology News World

SaveSavedRemoved 0
Deal Score0
Deal Score0


Harika kalitede fotoğraflar çekmek için birkaç yüz (hatta bin) dolara mal olan profesyonel bir fotoğraf makinemizin olması gerekmediğinde inanılmaz bir zamanda yaşıyoruz. Sadece akıllı telefonunuza ihtiyacınız var. Bununla birlikte, akıllı telefon kamera uygulamasına önceden kurulmuş çok sınırlı bir işlevselliğe sahiptir ve lensin diğer tarafında olmak üzere güzelliği tam olarak aktarmaya izin vermez. Ancak bir çözüm var – programı, bazı “SLR” lerde bile imrenilecek birçok seçenek sunan fotoğraflar ve videolar için kullanın.

Harika fotoğraflar çekmek için pahalı bir kameraya sahip olmak gerekmez

Kamera FV-5 neredeyse ideal

Kamera FV-5, Android için en popüler bu tür uygulamalardan biridir. “Büyük” dijital kamera ile çerçevenin parametrelerinin ayarlanmasındaki seçeneklerin neredeyse tümünü aktarıyor. Uygulama mükemmel bir işlevselliğe sahip ve kullanımı çok kolay olan sezgisel bir arayüz ile birlikte geliyor. Bu uygulamanın tek dezavantajı, Lite sürümünün son görüntüyü biraz sıkıştırmasıdır.

İndir: Kamera FV-5

Camera MX – Gerçek profesyoneller için

Camera MX, çekim için çeşitli seçenekler sunan tam özellikli bir uygulamadır. Size görüntü çözünürlüğü üzerinde tam kontrol sağlar ve filtreler ve efektlerin uygulanmasından önce standart diyafram ve enstantane hızından bir ton ayar yapılandırabilirsiniz; Ve yine de, bir fotoğraf editöründe görüntünün post-process imkanı ve görüntüler veya videolardan GIF animasyonları yaratma seçeneği var.

İndir: Camera MX

Kamera aç – Başka bir şey yok

Open Camera, Android için, telefon olarak çalışan ve tabletlerde çalışan, kullanımı kolay bir kamera uygulamasıdır. Herhangi bir uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsizdir. Ancak avantajlar burada bitmiyor. Otomatik bir dengeleyici, çeşitli odak modları, uzaktan kumandaları bağlayabilme, fotoğraflara ve videolara coğrafi etiket yerleştirme, harici mikrofon, HDR vb. Desteği vardır. Belki de bu, bugünün koleksiyonundaki en iyi kamera uygulamalarından biridir. Farklı konulara ait diğer koleksiyon programları Yandex.Zen adresinde bulunabilir. Abone olduğunuzdan emin olun!

İndir: Kamera Aç

Selfie sevenler için şeker kamera

Şeker Kamera daha iyi özçekimler yapmanıza yardımcı olur. Uygulama birçok filtre ve özellik ile birlikte gelir: “makyaj”, çıkartmalar, efektler (çok eğlenceli bir “yüz için zayıflama etkisi” dahil) vb. Program ayrıca birden fazla fotoğrafın kolajını yapmanıza, çerçeve veya etiket eklemenize izin verir. Profesyonel fotoğrafçılar buna pek uygun değil, fakat kendini yapanlar bundan zevk alabilir.

İndir: Candy Camera

Cymera – Birlikte verilen lens seti

Cymera, uygulama mağazasında birkaç milyondan fazla indirilmediği için değil, çünkü kullanıcılara "yumuşak" lensler demek için en iyi yazılımlardan biri. Yani, bir balıkgözü veya makro lens almanıza gerek kalmayacak. Hepsi uygulama Cymera'da var. Tabii ki, lens tamamen yerine uygulama ile işe yaramaz, ancak özel kabul edilebilir kalite yapmak – bu!

İndir: CymeraSource link

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare