Oniki South’s AirFly Pro, 3.5 mm'lik kulaklık jaklarını, uçaklar, oyun konsolları ve daha fazlası için mükemmel olan Bluetooth ses aktarıcısına dönüştürür. Bu, yeni AirPods Pro'nuzu kullanabileceğiniz ve bunları Nintendo Switch'inizde, uçuş sırasında eğlencenizde ve hatta eski bir araba ses sisteminizde dinleyebileceğiniz anlamına gelir. İki çift Bluetooth cihazını aynı anda bağlayabilirsiniz, böylece etrafınızdakileri rahatsız etmeden arkadaşınızla film izleyebilir veya bir müzik eşliğinde müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca, çoğu Bluetooth kulaklık ve kulaklıkla çalışır ve Apple Mağazalarında bulunur. Daha fazla oku iki video ve ek bilgi için.Tam şarjda, bataryanın 16 saatin üzerinde sürekli kullanım için iyi olduğu iddia edilir ve ayrıca bir adaptör olarak yardımcı olarak da kullanılabilir, yani telefonunuzdan Bluetooth olmayan ses cihazlarına müzik akışı yapmak için kullanılabilir. . Şu anda mevcut, 54.99 USD.

On iki Güney AirFly İkili | Uçaklarda, Teknelerde veya Spor Salonunda, Evde, otomatik olarak kullanım için herhangi bir 3.5mm Jack'e 2 AirPod / Bluetooth Kulaklık için Ses Paylaşımlı Kablosuz Verici

  • Daha fazla sınırlama yok: uçuş sırasında eğlence, spor salonu ekipmanları, oyun cihazları, TV'ler veya 3.5 ses jakından kablosuz olarak ses iletimi. AirPod'larınızı, kulakiçi kulaklıklarınızı veya kablosuz kulaklıklarınızı, artık hiçbir kordonu olmayan herhangi bir yerde kullanın.
  • Pil ömrünü asla bitmez: Air fly Duo, en uzun uçuşu bile kapsayacak şekilde 20+ saatlik bir pil ömrüne sahiptir. Kalkıştan önce şarj etmeyi unutursanız, Air Fly Pro birlikte verilen kabloyla şarj edilirken kullanılabilir.
  • Kablolar olmadan aktarma: Air fly Duo, 10M / 33ft'lik bir erişime sahiptir, böylece içeriğinizin tadını çıkarmak için bol miktarda alanla rahatlayabilirsiniz.
  • Teknik Özellikler – Bluetooth 5.0, ses Kodekleri: aptX Low Latency. Pil ömrü: 20+ saat dahil – hava sineği Duo, USB-C şarj kablosu, Seyahat Çantası, hızlı başlangıç ​​kılavuzu, manuel
  • Not: Eşleştirme moduna girmek için AirPod'ların Air Pod muhafazasında olması gerekir (# 1 eşleştirme hatası). Cihazlarınızla eşleştirmenin ne kadar kolay olduğunu görmek için, eşleştirme videosunu galeride izleyin.