Samsung, 20 Aralık'taki Star Wars: The Rise of Skywalker'ın yayınlanmasından önce 10+ numaralı özel bir Galaxy Note 10+ sürümünü duyurdu. Bu yakışıklı, özel tasarımlı kılıfı, bir koleksiyoncunun metal rozeti, bir S Pen ve hatta bir çift Galaxy Tomurcukuyla tamamlanan Star Wars'tan ilham alan tasarım öğeleri ve dijital içeriğe sahiptir. Ayrıca, duvar kağıtları, kapatma animasyonları, simgeler ve tadını çıkarmak için sesler de dahil olmak üzere Star Wars temalı içerik alacaksınız. Daha fazla oku Bir video için, başka bir resim ve ek bilgi.Bu Galaxy Note10 + Star Wars Special Edition, belirli pazarlarda 13 Aralık tarihinden itibaren 1.299.99 USD karşılığında Unlocked by Samsung versiyonunda satışa sunulacak. Amerika Birleşik Devletleri’nde, Amazon’dan bir tane alabilir, Best Buy mağazaları, Microsoft mağazaları, Samsung (.) Com ve Samsung Experience Stores’ı seçebilirsiniz. Bu, Samsung ve Lucasfilm’in planladığı ve iki galaksinin olağanüstü bir çarpışmasını getiren birçok işbirliğinin ilkidir.

Samsung Galaxy Note 10 Yıldız Savaşları

Son teknoloji ürünü bir mobil cihaz olan Galaxy Note10 +, çarpıcı tasarımı ve güçlü performansı, kullanıcıların her andan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan üretken araçlarla ve profesyonel kamera teknolojisiyle birleştirir. Samsung, Galaxy Note10 + Star Wars ™ Özel Sürüm'ü piyasaya sunarak Samsung, dünya genelindeki Star Wars hayranlarına her anından en iyi şekilde yararlanmaları için ilham vermeyi umuyor ”dedi.

Samsung Galaxy Note 10+ Plus, 512GB (ABD Garantili), Aura Black / Note10 + özellikli Fabrika Unlocked Cep Telefonu

  • Hızlı şarj, uzun süre dayanan akıllı güç ve süper hızlı işleme, Not 10+ 'da attığınız her şeyden daha uzun sürer.
  • S pen’in en yeni Evrimi, hepsi One Magic değneğinde size hava hareketlerinin gücünü, uzaktan deklanşör ve çalma listesi düğmesini ve metne el yazısını verir.
  • Pro lenslerin tam bir set, süper stabilizasyon, canlı video bokeh ve hassas ses kaydı ile, Not 10+ cebinizde bir stüdyo.
  • Not 10’un neredeyse çerçevesiz Infinity ekranının, görüntülemekte olduğunuz her şeye etkileyici, sinema kalitesi kazandırdığını unutmayın.
  • SIM Sayısı – Çift SIM; SIM boyutu – Nano-SIM (4FF); SIM Yuvası Türü – SIM 1 + Hibrit (SIM veya MicroSD)