Anker’ın PowerPort Cube güç şeridi 3 priz ve 3 USB portu ile birlikte gelir, bunların tümü bugün sadece 19.99 dolar ve orijinali 28.99 dolar. Zorlu kaplamalı bir elektrik kablosu, gelişmiş güvenlik ve uzun ömürlülük için baskıya dayanırken, acil durumlarda tüm iç bileşenlerin güvenli olmasını sağlayan, dayanıklı, alev geciktirici bir dış kısma sahiptir. Ürün sayfası Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

USB'li Güç Şeridi, 3 Çıkışlı ve 3 USB Bağlantı Noktalı Anker PowerPort Küp, Taşınabilir, 5 ft Uzatma Kablosu, iPhone Xs / XR için Aşırı Yük Koruması, Seyahat için Kompakt, Yolcu Gemisi ve Ofis

  • Hepsi için Biri: 3 AC çıkışı ve 3 USB bağlantı noktası, masanızdaki her şeyi tek bir kompakt hub'dan besler (USB bağlantı noktalarından 18W maksimum çıkış ve AC çıkışlarından 1250W).
  • Yüksek Hızlı Şarj: Anker'in dünyaca ünlü PowerIQ teknolojisine sahip USB cihazlarına optimize edilmiş bir şarj sunun.
  • Kompakt ve Taşınabilir: Evde veya seyahat çantanızda maksimum yer kazanmak için 2 ½ inç küpten az.
  • Üstün Güvenlik: Aşırı yük koruması ve yangın geciktirici kasa, sizin ve cihazlarınız için tam koruma sağlar.
  • Ne Olsun: PowerPort Cube, hoş geldiniz kılavuzu, endişesiz 18 ay garanti ve güler yüzlü müşteri hizmetleri.

PowerPort Küp bir tenis topu büyüklüğündedir ve mükemmel taşınabilirlik için yuvarlatılmış köşelerle şekillendirilmiştir. Evde veya sadece seyahat çantanızda yerden tasarruf etmeyi en üst düzeye çıkaran 2 ½ inç küpten daha az ölçüm yapar. Kutunun içinde PowerPort Cube, hoş geldiniz kılavuzu, kaygısız 18 ay garanti ve en önemlisi samimi müşteri hizmetleri sunulur.