Caltech ve NASA’daki Jet Propulsion Laboratory (JPL) araştırmacıları, bir topa yüklenip rotorlarının dengeleme ve kontrollü uçuş için kullanıldıkları gökyüzüne atılan SQUID (Streamlined Quick Unfolding Research Drone) yarattılar. Bu tasarım tamamen 3D yazdırılabilir, üç inç çapındaki bir varilden fırlatılıyor ve önemli bir taşıma yükü taşımak için yeterli itme gücüne sahip. Daha fazla oku video ve ek bilgi için.Çoğu zaten kalkış sürecini mükemmelleştirmenin bir insansız uçağı uçmanın en zor aşaması olduğunu biliyor, çünkü çeşitli engelleri ortadan kaldırması gerekiyor, ancak uçuşa başlamadan önce onu havaya fırlatırsanız kaçınılabilir, böylece SQUID'i uzay için mükemmel kılar veya kurtarma operasyonlarında bile denizde. Bu prototip 27 cm uzunluğunda 8 santimetre genişliğindedir ve tümü 530 gramlık bir pakete sıkıştırılır.

Satış

Snaptain a15 katlanabilir fpv wifi drone w / ses kontrolü ile / 120 ° geniş açılı 720p hd kamera / yörünge uçuş / irtifa tutma / g-sensörü / 3d flips / başsız modu / bir anahtar dönüş / 2 modüler pil / uygulama kontrolü

  • 【Katlanabilir ve Taşıması Kolay dable Katlanabilir ve esnek bıçaklar uçağı küçük ve taşınabilir hale getirir, hafif seyahat etmenizi sağlar, uçuş eğlencesinin tadını çıkarmanızı sağlar.
  • Pictures HD resimler ve Videolar ve FPV İşlevi】 120 ° Geniş açılı 720P HD Kamera, yüksek kalitede video çeken ve hava fotoğrafları net bir şekilde ayarlanabilen, ayarlanabilir açıya sahip. Wi-Fi gerçek zamanlı iletim FPV sistemi, drone ile telefonunuza bağlanabilir .
  • Voice Akıllı Ses Kontrolü Uçağı】 Uçağınızı "kalkış", "iniş", "sol", "sağ", "ileri", "geri" gibi basit sesli komutlarla eller serbest olarak kontrol edin. akıllı ses kontrolü ve gerçekten gelmiş geçmiş en iyi hediye seçimi.
  • 【Fly-by-Trajectory'e uydurma】 Uygulama arayüzünüze bir yol çizin ve drone, en yeni teknoloji olan yolu takip ederek uçacak.
  • 【Çoklu Uçuş Modları ve Çift Uçuş Süresi】 Yükseklik Tutma Modu, yerçekimi sensörü modu, 360 ° döndürür ve rulolar, başsız mod, bir tuşla başlatma / iniş / dönüş, çıkma durması ve 3 hız modu ayarı, 2 modüler pil daha uzun uçuş süresini destekleyebilir sizin ve aileniz için, uçuşunuzu daha heyecanlı ve ilginç kılan.