fotoğraf kredisi: Dijitalleşelim
Hala ilk nesil katlanabilir RAZR'yi geliştirirken, Motorola Mobility, yanlarında çeşitli dokunma sensörlerine sahip katlanan bir telefon için Mayıs 2018'de USPTO (ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi) ve WIPO (Dünya Fikri Mülkiyet Ofisi) ile patent başvurusunda bulundu. 'Katlanabilir bir cihazda kümülatif sensör' başlıklı cihazın. 21 Kasım 2019'da onaylandı ve eskizlerden yatay olarak katlanabilen dar, uzun esnek bir ekran görüyoruz. Daha fazla oku patent ve ek bilgi için.


Motorola RAZR 2 Katlanır Akıllı Telefon
Birinci nesil modelden farklı olarak, bu modelin çoklu dokunmatik sensörleri olacaktı; Telefonun muhafazasının her iki yanında dört, iki katlama çizgisinin üzerinde ve iki Bunlar ne için kullanılabilir? Akıllı telefonun açık veya kapalı olduğu zamanlar için sanal düğmeler, ancak kaydırma hareketleri de dahil olmak üzere çeşitli hareketleri tanıma. Bu dokunmatik sensörler, belgeye göre 20 farklı fonksiyon ve 20 farklı hareket gerçekleştirebiliyor – cihaz açık ve 7 kapalı konumdayken 13 fonksiyon ve jest.

Motorola RAZR 2 Katlanır Akıllı Telefon

Satış

Moto G7 Güç – Kilitsiz – 32 GB – Deniz Mavisi (ABD Garantisi) – Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint, Boost, Kriket, Metro

  • Max Vision ekranı. 19: 9 en boy oranına sahip 6 "2" Hd + ekranda ultra geniş görünümlerle kendinizi bırakın.
  • Duyarlı performans. Sekiz çekirdekli işlemci ve 3 GB'a kadar bellek sayesinde işsiz ve gecikmeden çalışın.
  • Hızlı odaklanan kamera. 12 MP PDAF kamera ve 8 MP selfie kamera ile hiçbir anı kaçırmayın.
  • Parmak izi okuyucu. Şifreni hatırlamayı boşver. Telefonunuzu anında uyandırmak ve kilidini açmak için parmak izi okuyucusuna dokunmanız yeterli.
  • Moto Deneyimleri. Özel yazılımımız, telefonunuzu basit bir hareketle uyandırmak gibi kullanımını kolaylaştırır.