Anker’ın Soundcore Liberty Neo Gerçek Kablosuz Kulaklıkları günlük kullanım için mükemmeldir ve sayfa kuponunu kestikten sonra 29,99 ABD doları karşılığında bir çift alabilirsiniz, bugün sadece orijinali 49,99 ABD dolarıdır. Grafen sürücüleri, size inanılmaz doğruluk ve ultra gerçekçi bir dinleme ses aşaması ile ses sunmak için aşırı hassasiyetle salınır, müziğinizde gerçek zamanlı analizler yapmak ve düşük frekansları% 43 daha fazla bas için yoğunlaştırmak için özelleştirilmiş bir algoritma. Ürün sayfası Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

Satış

2019 Yükseltildi, Anker Soundcore Liberty Neo Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, Pompa Bas, IPX7 Su Geçirmez, Güvenli Uyum, Bluetooth 5 Kulaklık, Stereo Aramalar, Gürültü İzolasyonu, Tek Adımda Eşleştirme, Spor, Antrenman

  • Ustalıkla Ayarlanmış Graphene Sürücüler: Grafenin en eski öncüleri olarak, tecrübemizi, malzemenin olağanüstü özelliklerinden tam anlamıyla yararlanan Liberty Neo kablosuz kulaklıklar için yeni bir sürücü oluşturmak için kullandık. Çelikten 100 kat daha sert ve geleneksel sürücü diyaframlarından% 35 daha hafif olan bu cihaz, müziğinize tüm frekans aralığında olağanüstü hassasiyet ve kristal berraklığında netlik sağlayan daha geniş bir ses seviyesi sağlamak için aşırı hassasiyetle salınıyor.
  • Hissedebileceğiniz bas: özel BASSUP teknolojimiz, Audio'nuzun düşük frekanslarını gerçek zamanlı olarak analiz eder ve anında% 43'e kadar artırır. sadece müzik dinlemeyi bırakın ve gerçekten hissetmeye başlayın.
  • Kırılmaz Bağlantı: Harici bir anten, kablosuz kulaklıklarınız ve cihazınız arasında yoğun yerlerde bile neredeyse kırılmaz bir bağlantı oluşturmak için Bluetooth 5. 0 ile bir araya gelir. Ve onlar özelliği
  • IPX7 koruması: ter koruması, kablosuz kulaklıkların yağmura ve terlemesine karşı su geçirmez bir bariyer oluşturur. Sert bir antrenmandan sonra terinizi yıkarken bile musluğa su geçirmez.
  • Rock-Solid Fit: Ses çekirdeğinin tescilli Grip Fit teknolojisi, kablosuz kulaklıkların kulağınıza sağlam ve rahat bir şekilde oturmasını sağlar – kilitlemek için kaydırın ve döndürün. Yoğun bir egzersiz yapın ya da kulakiçi kulaklıklarınızın sağlam durduğunu bilerek şehir sokaklarında gezinin.

İşleri hafif tutmak için, her bir kulaklık, dinleme seanslarınız ne kadar uzun olursa olsun, yorulmadan yaşayabileceğiniz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için sadece 0.2 ons ağırlığındadır. Soundcore’in tescilli GripFit teknolojisi ayrıca, kablosuz kulaklıkların kulağınıza sıkıca oturmasını sağlar – zorlu etkinlikler gerçekleştirirken bile – kilitlemek için kaydırın ve çevirin.