Nintendo Switch Lite, hareket halindeyken oyun oynamak ya da maksimum taşınabilirlik isteyen herkes için mükemmeldir. Kupon Kodu: UUDDLRLRBA 199,99 $ için kasada. Yerleşik + Kontrol Pedi ve şık, benzersiz tasarım sayesinde, bu konsol, istediğiniz zaman yola çıkmaya hazır olan hemen hemen her çantaya girmeniz için mükemmeldir. Ürün sayfası – girdiğinizden emin olun Kupon Kodu: UUDDLRLRBA Kredi için kasada. Daha fazla oku uygulamalı bir Switch Lite incelemesi ve ek bilgi için.

Nintendo Switch Lite – Gri

  • El Nintendo Switch harika bir fiyata oyun oynama
  • Kişisel, taşınabilir oyun için optimize edilmiş Nintendo Switch Lite, küçük ve hafif bir Nintendo Switch sistemidir.
  • Tamamen entegre kontroller ve yerleşik + Kontrol Pedi ile şık ve benzersiz bir tasarıma sahiptir
  • El modunu destekleyen tüm fiziksel ve dijital Nintendo Switch oyunları ile uyumlu

Satış

Orzly Switch Lite Aksesuar Paketi – Nintendo Switch Lite Konsolu için Kasa ve Ekran Koruyucu, USB Kablosu, Oyun Tutucusu, Konforlu Kavrama Kılıfı, Kulaklıklar, Thumb-Grip Pack & More (Orzly Hediye Paketi)

  • SWITCH LITE AKSESUAR BUNDLE: Yeni 2019 Nintendo Switch Lite konsolundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak kullanışlı aksesuarlara sahip, çok değerli bir başlangıç ​​paketi
  • TEMEL ANAHTAR LITE AKSESUARLARI: Taşınabilir Switch Lite konsolunuzu hareket halindeyken korumalı tutmak için koruyucu Switch Lite çantası ve ekran koruyucuları (temperli cam) içerir
  • YARARLI EKSTRA: Bir yedek Switch Lite USB Şarj Kablosu ve Kulaklık, dokunmatik ekran kalemi ve tükenmez kalemi birleştiren DuoPen Stylus'ta olduğu gibi her zaman kullanışlı
  • EKLENEN BONUS: Bir Konforlu Kavrama Kılıfı, Switch Lite konsolunuzun daha uzun süre el oynama süresi boyunca daha konforlu ve kolay bir şekilde kavranmasını sağlar. Oyun Saklama Çantası, bazı oyunlarınızı güvenli bir şekilde saklamanıza ve organize etmenize izin verirken (Orzly, kayıp riskini yaymak için oyunları ayrı konumlarda saklamanızı önerir)
  • EK BİLGİLER: Bu paketin içerdiği hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki sayfadaki Ürün Açıklaması bölümüne bakın. Lütfen, konsolda ve resimlerde gösterilen oyunların sadece gösterim amaçlı olduğunu ve dahil edilmediğini unutmayın.

Nintendo Switch Lite, Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe, Super Smash Bros Ultimate, Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes gibi daha popüler oyunların çoğuyla uyumludur. Ring Fit Adventure gibi oyunların tadını çıkarmak istiyorsanız, sadece bir çift Joy-Con denetleyicisi seçmeniz gerekir.