Yeni Apple iPad (10,2 Wi, Wi-Fi 32GB) günlük kullanımda harika bir tablettir ve Cyber ​​Pazartesi günü gönderilen 329 dolardan 249 dolara kadar alınabilir. Bu model çarpıcı 10.2 inçlik Retina ekrana, Apple Pencil desteğine, hızlı A10 Fusion yongasına, gelişmiş kameralara / sensörlere ve tüm gün pil ömrüne sahiptir. Ürün sayfası. Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

İPadOS, her sayfada daha fazla uygulama göstermek için (Bugün Görünüm şimdi eklenebilir), haber başlıkları, hava durumu ve takvim etkinlikleri de dahil olmak üzere bir bakışta widget'lara hızlı erişim sağlayan yeniden tasarlanmış bir Giriş ekranına sahiptir. Aynı zamanda birden fazla dosya ve belge ile aynı uygulamadan daha kolay, Split View güncellemelerinin yanı sıra Slide Over özelliğini kullanarak birden fazla uygulama arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yeni iPad, daha büyük 10.2 inçlik Retina ekran, Apple Pencil ve ilk kez tam boyutlu Akıllı Klavye desteği sunan en popüler ve uygun fiyatlı iPad modelimize daha fazla değer katıyor. Yeni iPad, çoklu görev yapmanın, yönetmenin ve işaretlemenin, Apple Pencil'ın kullanılmasının ve yeniden tasarlanmış bir Ana ekranda bir bakışta daha fazla bilgi görmenin güçlü ve yeni yollarını sunan iPadOS'u çalıştırmak için üretildi. İPadOS'lu bu yeni iPad, insanların en popüler iPad'lerimizle ilgili sevdikleri her şeyi alır ve Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, ”diyor.