fotoğraf kredisi: Sarhoş Kedi
En az bir Twitter kullanıcısı – Alcoholikaust – Sony PlayStation 5 devkit ve bazı yeni nesil DualShock 5 kontrol cihazlarıyla biraz pratik zaman geçirmeyi başardı. Somut bir detay yayınlanmadı, ancak şimdiye kadar, üçüncü nesil Ryzen mimarisine dayanan, yarı-amaca yönelik 8 çekirdekli bir AMD yonga seti tarafından destekleneceğini biliyoruz. 3D ses; PS4 oyunları / PSVR donanımı ve 8K çözünürlüklü TV desteği ile geriye dönük uyumluluk. Daha fazla oku tam görüntü ve ek bilgi için.


Sony PlayStation 5 Devkit
Işın izleme, yazılım düzeyinde değil GPU donanımıyla sağlanacak ve 8K TV desteği daha büyük dokular kadar çok daha ayrıntılı anlamına da geliyor. Ismarlama bir SSD sürücünün, geleneksel katı hal depolama yöntemlerinden 19 kat daha hızlı olduğu iddia edilir; bu, optik bir sürücü varsa oyunların yerleştirilmesinin zorunlu olacağı anlamına gelebilir. Fiziksel PS5 oyunları, 4K Blu-Ray oynatıcı görevi gören bir optik sürücüye yerleştirilmiş 100 GB optik diskleri kullanabilir.

MJKJ El Oyun Konsolu, RG350 Retro Oyun Konsolu OpenDingux Tony Sistemi, Ücretsiz 32G TF Kart Dahili 2500 Klasik Oyun Konsolu ile 3 inç IPS Ekran Taşınabilir Video Oyun Konsolu – Siyah

  • 2019 Yeni Yükseltilmiş RG350 Oyun Konsolu, kullanımı kolay 360 derece joystick ekleyin. 3,5 inç IPS Ekran (320 × 240], çizilmeyi önleyen ve gözleri incitmeyen süper temperli cam.
  • OpenDingux Tony Sistemi, 32G TF Kart ile ücretsiz 2500 klasik oyun önceden yüklenmiş, Mükemmel PS1 、 CPS1 、 CPS2 、 FBA 、 FBA 、 NEOGEO 、 NEOGEO POCKET 、 GBA 、 GBC 、 GB 、 SFC 、 FC 、 MD 、 GB 、 GG 、 PC 、 PCX support FCO 1 、 WSC 、 POKE MINI , nakil oyunları vb. 20 çeşit oyun biçimi. Müşteri, web sitesinden kendiliğinden daha fazla oyun da indirebilir.
  • Dahili USB kablosu ile şarj, çok uzun bekleme süresi için 2500mAh lityum pil. Sürekli oyun 6 saat destekleyin.
  • Çok fonksiyonlu: Basit el konsolundan daha ilginç, video oynatıcı, müzik çalar, e-kitap okuyucu olarak kullanabilirsiniz. İlham verici ses efektleri, benzersiz yüksek kaliteli yarı saydam malzeme, 3,5 mm kulaklık girişi, ses seviyesi kontrolü ile dahili hoparlör
  • Çocuklar için en iyi doğum günü hediyesi. Ürünümüzle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size zamanında tatmin edici bir cevap vereceğiz. Lütfen satın almaktan çekinmeyin.