Amazon’un Tamamen Yeni Echo Show 5 Smart Display’i, yalnızca bu hafta orijinal olarak 89,99 ABD doları olan 49,99 ABD doları karşılığında film, TV şovu, müzik ve daha fazlasını izlemek için kullanılabilir. Bu cihaz, herhangi bir odaya sığabilecek kompakt bir tasarıma sahip, net bir sesle 5.5 inçlik bir ekranda canlı görüntüler sağlamak için Alexa'ya bağlanır. Amazon Müzik ile ekrandaki şarkı sözlerine bakın; alarmları / zamanlayıcıları ayarlamak; haberleri / film fragmanlarını takip etmek; Çıkarken hava durumunu ve trafiği kontrol edin. Ürün sayfası Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

Satış

Yankı Show 5 – Alexa ile kompakt akıllı ekran – Kömür

  • Yardım etmeye hazır Alexa ile kompakt 5.5 "akıllı ekran
  • Takvimi yönet, yapılacaklar listesi yap, hava durumu ve trafik güncellemelerini al, yemek tarifleriyle birlikte pişir.
  • Film, haber ve TV şovları izleyin. Şarkıları, radyo istasyonlarını ve sesli kitapları dinleyin.
  • Sesle kontrol uyumlu cihazlar veya ekranı kullanarak yönetin.
  • Uyumlu Echo cihazları, Alexa uygulaması veya Skype ile sesli veya görüntülü arama arkadaşlarınız ve aileniz.

Ayrıca, Alexa uygulamasına veya ekranlı bir başka Echo cihazına hands-free görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Evinizdeki diğer desteklenen cihazlara anında bağlanın veya desteklenen Echo cihazlarıyla her odaya sesli bir açıklama yapın. Gizliliği korumak için, sesiniz yalnızca cihazınız uyandırma kelimesini (“Alexa”) tespit ettikten sonra buluta akar. Ayrıca, bir düğmeye basarak mikrofonu ve kamerayı kapatabilirsiniz.