Startup BigRep, elektrikli bir aktarma organı ve kendi kendine sürüş teknolojisi ile eşleştirilmiş on dört tamamen 3D baskılı parçadan oluşan prototip bir araç olan LOCI Podcar'ı daha yeni ortaya çıkardı. 85 x 146 x 285 cm boyutlarında gövde, BigRep’in Pro HT'si kullanılarak basılırken, şirketin PLX malzemesi tamponlar için kullanılır. Kiriş ve derzlerde naylon 6, termoplastik poliüretan lastikler kullanılır. Daha fazla oku Bir video için ek resimler ve bilgiler.Şirket ne tür bir elektrik aktarma organı kullandığını ya da otonom teknolojiyi onaylamadı, ancak iç mekanda dokunmatik ekranlı medya merkezi, surround ses, kablosuz akıllı telefon şarjı ve bol miktarda LED aydınlatma bulunuyor. Piyasaya sürüldüğü zaman üç farklı kesim olacak; ilki “Berlin” olmak üzere, TPU havasız lastikler ve bir cep telefonu kullanılarak taranabilen NFC bileşenleri taşıyan tek kişilik bir kampüs banliyösü.

Satış

ANYCUBIC Foton S 3D Yazıcı, Çift Z-ekseni Lineer Ray ve Yükseltilmiş UV Modülü ile UV LCD Reçine Yazıcı Siyah

  • ÇİFT Z-AXIS REHBERİ: çift z ekseni doğrusal kılavuz, Z ekseninin stabilitesini arttırır, pürüzsüz bir yüzeye katkıda bulunur ve daha fazla ayrıntıyı yeniden oluşturur;
  • Baskı Zamanından Tasarruf: yükseltilmiş matris UV aydınlatma ve 2560 * 1440 yüksek çözünürlüklü ekran, tekdüze enerji dağıtımı benimseyin, her ikisi de prototip hassasiyetini artırmaya katkıda bulunur, pozlama süresini azaltır ve genel baskı süresini daha iyi bir pritning sonucu elde edebilirsiniz.
  • SEVİYE KOLAY: Foton S yazıcısı yaratıcı bir yapıya sahiptir, tesviye için daha fazla kolaylık sunar;
  • HAVA FİLTRASYON SİSTEMİ VE BASKI SESSİZ: havalandırma için çift fan, aktif karbon hava filtrasyonu kullanın, koku ayrışmasını etkili bir şekilde azaltabilir, LCD yazıcı sessiz çalışır, işinizi ve uykunuzu etkilemez.
  • SATIŞ SONRASI HİZMET: Ömür boyu teknik destek veriyoruz ve ürünün kullanımı veya yazılımıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.