Kano’daki Star Wars The Force Coding Kit, kod bloklarını nasıl bağlayacağınızı, JavaScript'i nasıl göreceğinizi, döngüler / mantık / değişkenler hakkında daha fazla şey öğrendiğinizi ve bugün yalnızca orijinal olarak $ 79,99 dolara gönderilen 29,99 dolara sattığınızı gösteren adım adım zorluklar içeriyor. Işın kılıcını sallamak, X kanatlarını kaldırmak, pilot yıldız gemilerini kaldırmak, yıldırım kuvvetlendirmek, Jedi Mind Tricks ve daha birçok numara yapmak için elinizi hareket ettirin. Ürün sayfası Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

Satış

Kano Yıldız Savaşları Kuvvet Kodlama Kiti – Gücü Keşfet. STEM Çocuklar İçin Oyuncak Öğrenme ve Kodlama

  • Bir sensör oluşturun – 3D el hareketlerini tespit edin. Dört güçlü ışık demeti. İnşa ederken nasıl çalıştığını öğrenin. Tablet dahil değildir.
  • Kuvvet güçleri ile oynayın – Işık kılıçlarını sallayın, kuvvet itin Stormtroopers, pilot X kanatları.
  • Kendi hikayelerini yaz – BB-8'i uçur, Falcon'u Porgs'la doldur, bebek Yoda'yı havaya uçur. Yüzlerce karakter, silah, yıldız gemisi ve gezegen.
  • Müzik yap – Bu kök oyuncağı ile ritimleri, melodileri, ses efektlerini ve filmlerden ilham alan müzikleri kodlamayı öğrenin.
  • En fazla ödüllü STEM şirketi – çocuklar için kodlama yapmak hiç bu kadar basit, eğlenceli ve güçlü olmamıştı. Kano sistemi kırmızı nokta tasarım ödülü, Alman tasarım ödülü, tasarım ödülü ile yenilikçilik, altın aslanı Cannes'ı kazandı ve tüketici elektroniğinde en yenilikçi ikinci şirket (yalnızca Apple'ın ikincisi).

Ayrıca ikonik karakterler, yaratıklar, yıldız gemileri, sesler ve gezegenler ile birlikte kendi Yıldız Savaşları maceralarınızı yaratabileceksiniz. Bu kit yeni başlayanlar için yeterince basit, aynı zamanda uzmanlar için de geniş. Tamamlandığında, herhangi bir yaratımın arkasındaki kodu görmenize olanak tanıyan Star Wars Kano Dünya topluluğu ile maceraları paylaşabilir ve oynayabilir, ardından kendiniz yapmak için ayarlayabilirsin.