Anker’ın Soundcore Wakey’si, çalar saatlerin İsviçre Çakısıdır ve bugün yalnızca orijinal olarak 99,99 dolara gönderilen 74,99 dolara kadar alınabilir. Yalnızca kablosuz şarj sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla cihazı şarj etmek için arkasına gizlenmiş iki ek USB bağlantı noktası vardır. Çift sürücüleri mükemmel bir şekilde dengelenmiş 10W sesi beslerken, Soundcore uygulaması 15 benzersiz alarm ayarlamanıza ve FM radyo dahil 10 benzersiz alarm sesi arasından seçim yapmanıza izin verir. Ürün sayfası Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

Satış

Soundcore Wakey Bluetooth Hoparlörler, Anker ile Güçlendirilmiş Çalar Saat, Stereo Ses, FM Radyo, Beyaz Gürültü, Qi Kablosuz Şarj Cihazı, iPhone için 7.5W Şarj ve Samsung için 10W

  • Sorunsuz kablosuz hızlı şarj: Dahili kablosuz şarj cihazı Powered by Anker teknolojisi. Samsung S10, S10 +, S9, S9 +, S8, S8 + ve nota 9 ve 7 için 10W'a kadar Qi uyumlu cihazları şarj edin. İPhone 11, XR, XS Max, XS, x ve 8 Plus için 5W.
  • Ses konforu: kolayca En sevdiğiniz FM radyo istasyonlarını önceden ayarlayın veya cihazınızı Bluetooth veya aux kablosu ile bağlayın. Ses, tam aralıklı stereo sürücüler aracılığıyla iletilir.
  • Uyan, yüksel ve parla: 15 ayrı alarma kadar ayarlamak için FM radyo dahil 10 farklı ses arasından seçim yapın.
  • İyi geceler, İyi uykular: 10 uykuya neden olan ortam sesi arasından seçim yapın veya ses çekirdeği uygulamasını kullanarak kendi rahatlatıcı ses ortamınızı oluşturun. LED ekran düşük ışıkta otomatik olarak kararır ve uygulama kullanılarak ayarlanabilir veya kapatılabilir.
  • Sizinle Uyum içinde: Wakey'i Ses çekirdeği uygulamasını kullanarak anında senkronize edin veya hızlı erişim için yerleşik dokunmatik çubuğu kullanın. Wakey'in yenilikçi tasarımı 2018 Altın Pim Tasarım Ödülü'ne layık görüldü.

10 farklı ses arasından seçim yapın veya favorilerinizin bir karışımını kullanarak kişiselleştirilmiş sesinizi oluşturun. Zamanlayıcıyı ayarlayın; zahmetsizce uykuya yol açan seslerin desteğiyle derin bir uykuya dalabilirsiniz. Dokunmatik çubuk, Bluetooth bağlantısını, FM radyoyu açmanızı, ses seviyesini artırmanızı veya azaltmanızı ve alarmı ertelemenizi sağlar. Ayrıca, yerleşik bir sensör LED ekranın parlaklığını ayarlar – odanız kararırken, ekran kararır.