Wyze Cam, ücretsiz olarak (iOS ve Android), gündüz veya gece akıllı telefonunuza doğrudan gündüz veya gece 19,99 dolara, bugün sadece orijinal olarak 25,98 dolara, hızlı, net, canlı yayın görüntüleri sunar. Ayrıca, kameranız ses veya hareket algıladığında uyarılar alabilir ve aylık ücret veya abonelik ücreti ödemeden 14 güne kadar kaydedilmiş ücretsiz uyarı videosu görüntüleyebilirsiniz. Ürün sayfası Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

Satış

Wyze Cam 1080p HD Dahili Kablosuz Akıllı Ev Kamerası, Gece Görüşlü, 2 Yönlü Ses, Alexa ve Google Asistan ile çalışır, Bir Paket, Beyaz – WYZEC2

  • 1080p -1080p'de Her Yerden Canlı Akış Full HD canlı akış, mobil cihazınızı kullanarak evinizin içinde herhangi bir yerden gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar. Canlı yayın yaparken, Wyze uygulaması aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle konuşmak için iki yönlü ses kullanın.
  • Ücretsiz Bulut Depolama ile Hareket / Ses Kaydı – Wyze Cam, hareket veya ses algılandığında otomatik olarak 12 saniyelik bir video klip kaydedebilir ve bu videoyu 14 gün boyunca ücretsiz olarak buluta kaydeder. Mobil push bildirimleri etkinleştirilebilir; böylece yalnızca uygulamayı sürekli izlemenize gerek kalmadan bir şeylerin üzerinde kalmanıza izin veren bir şey algılandığında uyarılırsınız. Veya, hareket ve sesten bağımsız olarak sürekli olarak bir MicroSD karta (ayrıca satılır) kaydedin. 8GB, 16GB veya 32GB FAT32 MicroSD kartlarla uyumludur.
  • Karanlıkta görün – Gece görüşü, 4 kızılötesi (IR) LED kullanarak 30 ’ye kadar mutlak karanlıkta görmenizi sağlar. Not: IR, cam pencerelerden çalışmaz.
  • Ses Kontrollü? Anladın! – Alexa ve Google Assistant ile birlikte çalışır (yalnızca ABD), böylece ön kapınızda kimin olduğunu, bebeğinizin nasıl olduğunu veya 3D yazıcınızın yazdırmayı bitirdiğini görmek için sesinizi kullanabilirsiniz. Wyze Cam yalnızca 2. 4GHz WiFi ağı (5GHz Wi-Fi'yi desteklemez) ve Apple (iOS) ve Android mobil cihazlarıyla uyumludur.
  • İlgilenenlerle paylaşın – One Wyze Cam, birden fazla aile üyesi ile paylaşılabilir, böylece herkes canlı yayınına ve video kayıtlarına erişebilir. Sadece aile üyelerinize Wyze uygulamasını indirmelerini ve onları hesabınıza davet etmelerini sağlayın. Kamera paylaşımı da kolayca kaldırılabilir.

Hem canlı akışta hem de oynatma video modlarında hareketi kolayca tanımlamak için Wyze Cam v2’nin yeni Hareket Etiketleme özelliğini kullanın. Sürekli kayda izin vermek ve özel zaman atlamalı videolar programlamak için 8 GB, 16 GB veya 32 GB microSD kart da ekleyebilirsiniz. Wyze Cam v2'niz üzerinden konuşmak ve dinlemek için 2 yönlü ses özelliğini kullanabilirsiniz.