SanDisk’in 200 GB’lık Ultra MicroSDXC UHS-I Adaptörlü Hafıza Kartı tüm mobil cihazlarınız için mükemmeldir ve bugün sadece 24,99 dolara, sadece 29,29 dolara kadar alınabilir. Tüm içeriğinizin cayır cayır yanan hızlı bir şekilde taşınmasına yardımcı olmak için 100 MB / sn'ye varan aktarım hızlarından yararlanın – sadece bir dakika içinde 1000 fotoğrafa kadar. Android tabanlı akıllı telefonlar / tabletler, kameralar, oyun konsolları ve diğer cihazlar için mükemmeldir ve bu kartın A1 derecesi, uygulamaları daha hızlı yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Ürün sayfası Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

Satış

SanDisk 200GB Adaptörlü Ultra MicroSDXC UHS-I Hafıza Kartı – 100MB / s, C10, U1, Full HD, A1, Mikro SD Kart – SDSQUAR-200G-GN6MA

 • Android Akıllı Telefonlar ve Tabletler ve MIL Kameralar için İdeal
 • 512GB'a kadar (1GB = 1.000.000.000 bayt; gerçek kullanıcı depolaması daha az) daha fazla saatlerce Full HD video saklamak için kapasiteler (Yaklaşımlar; sonuçlar ve Full HD (1920×1080) video desteği ana cihaz, dosya özellikleri ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir)
 • 100 MB / sn'ye kadar transfer okuma hızı (Dahili testlere göre; Ana cihaza, arabirime, kullanım koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak performans düşük olabilir) bir dakikada 1000 fotoğrafa kadar gitmenize olanak tanır (Fotoğrafların 4.1 GB aktarımına dayanarak ( ortalama dosya 3.5MB) USB 3.0 okuyucuyla; Sonuçlar ana cihaza, dosya özniteliklerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir)
 • A1 dereceli Performans ile uygulamaları daha hızlı yükleyin (A1 Performansı 1500 okuma IOPS, 500 yazma IOPS. Dahili testlere göre. Sonuçlar ana cihaza, uygulama türüne ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.)
 • Full HD video kaydı ve Oynatma için Sınıf 10 (Full HD (1920×1080) video Desteği, ana cihaza, dosya özniteliklerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir)

Sınıf 10 sınıflandırma, uyumlu cihazlarla kullanıldığında Full HD video kaydı ve oynatma (Full HD (1920 × 1080) video) için sertifikalı olduğu anlamına gelir. Ayrıca, Kolay dosya yönetimi için SanDisk Memory Zone uygulamasını indirebilirsiniz. Tüm otantik SanDisk Ultra MicroSDXC kartları, 10 yıllık sınırlı üretici garantisi ile geliyor.

Neon Mavisi ve Neon Kırmızı Sevinçli Nintendo Anahtarı ‑ Con – HAC-001 (-01)

 • Nintendo Switch oyun sistemi ile yolunuzu oynayın. Evde veya yolda, yalnız veya arkadaşlarınızla birlikte, Nintendo Switch sistemi hayatınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. TV'nizde HD oynamanın tadını çıkarmak için Nintendo Switch'inizi yerleştirin. Dışarı çıkmak? Konsolunuzu çıkarın ve el modunda oynamaya devam edin
 • Bu model yaklaşık 4,5 ila 9 saatlik pil ömrünü içerir
 • Pil ömrü, oynadığınız oyunlara bağlı olacaktır. Örneğin, batarya Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes (ayrı satılır) için yaklaşık 5,5 saat dayanacaktır.
 • Model numarası HAC 001 (01)

Nintendo Switch Lite – Gri

 • El Nintendo Switch harika bir fiyata oyun oynama
 • Kişisel, taşınabilir oyun için optimize edilmiş Nintendo Switch Lite, küçük ve hafif bir Nintendo Switch sistemidir.
 • Tamamen entegre kontroller ve yerleşik + Kontrol Pedi ile şık ve benzersiz bir tasarıma sahiptir
 • El modunu destekleyen tüm fiziksel ve dijital Nintendo Switch oyunları ile uyumlu