İnşaya “Hacksmith” dışında hiç kimse tarafından girmeden önce, protosaber terimi arkaik bir ışın kılıcı veya ilk bilinen ışın kılıcı tasarımı anlamına gelir. İkisi arasındaki temel fark, birincisinin kabzasının, teknolojideki sınırlamalar nedeniyle kabloyla harici bir güç paketine bağlanmasıdır. Şimdi bu yapının çalışması için protosabere güç sağlayabilen taşınabilir bir pil paketi yaratması gerekiyordu. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Tahmin edebileceğiniz gibi, pil takımı birkaç kez ateş yakmak da dahil olmak üzere yol boyunca birkaç aksilikle karşılaştı, ancak protosaber'ın bıçağını daha kalın bir tungsten parçasıyla değiştirdikten sonra, her şey sorunsuz gitti. Tehlikeli görünse de, Hacksmith yeteneklerini kendini yakmadan göstermeyi başardığı için, görünüşe göre sadece bazı güvenlik gözlükleri hile yapmalıdır.

Satış

Yıldız Savaşları Çığlık Saber Lightsaber Oyuncak, Kendi Yaratıcı Lightsaber Sesler Kaydedin ve Çocuklar için Rol Yapma Rolü Yaşları 4 & Up

  • Ses FX ile çığlık kılıcı ışın kılıcı: Star Wars filmlerinden esinlenilen heyecan verici elektronik ses FX'i ile erkekler ve kızlar, çığlık kılıcı kılıcı kılıcı rol yapma oyuncağı ile destansı kılıcı düellolarında savaşmayı hayal edebilirler.
  • 3 ses modu: 4 yaş ve üstü çocuklar Star Wars ışın kılıcı ses FX, kükreyen kravat savaşçıları ve çığlık atan Porglar gibi ikonik sesler veya herhangi bir eğlenceli sesle savaşabilirler.
  • Lightsaber yolunda düello ediyor: “ah-choo!” “Pew-pew!” “Miyav!” Kız ve erkek çocuklar, Star Wars çığlıkları, tuhaf çığlıklar, komik hayvan sesleri ve diğer saygısız sesler için farklı ses FX kaydetmeyi çok sevecekler
  • Diğer Star Wars rol oynama öğelerini arayın: hayranlar bir Star Wars Galaxy oluşturmak için ışık kılıçları ve ek maskeler gibi daha fazla Star Wars rol oynama öğesi arayabilir (her biri ayrı satılır.