RG350 Retro Oyun, uzun yolculuklar için veya sadece biraz zamanınız olduğunda mükemmel olan taşınabilir bir emülasyon elidir ve kesinlikle özelliklerden yoksundur. 3,5 inç IPS ekran, 360 ° joystick, 2.500 oyun yüklü 32GB microSD kart ve 6 saatlik oyun için iyi olan 2.500mAh bataryaya sahip. Ürün sayfası Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

MJKJ Taşınabilir Oyun Konsolu, RG350 Retro Oyun Konsolu OpenDingux Tony Sistemi, Ücretsiz 32G TF Kart ile Dahili 2500 Klasik Oyun Konsolu 3 Inç IPS Ekran Taşınabilir Video Oyun Konsolu – Siyah

  • 2019 Yeni Yükseltilmiş RG350 Oyun Konsolu, kullanımı kolay 360 derece joystick ekleyin. 3,5 inç IPS Ekran (320 × 240], çizilmeyi ve gözlere zarar vermemek için süper temperli cam.
  • OpenDingux Tony System, 32G TF Kart ile önceden yüklenmiş 2500 klasik oyun, PS1 、 CPS1 、 CPS2 、 FBA 、 NEOGEO 、 NEOGEO POCKET 、 GBA 、 GBC 、 GB 、 SFC 、 FC 、 MD 、 SMS 、 GG 、 Handy 、 MSX 、E 、 WSC 、 POKE MINI p nakli oyunları vb 20 çeşit oyun formatı.
  • Ultra uzun bekleme süresi için dahili yüksek kapasiteli 2500mAh lityum pil, USB kablosu ile şarj etme. 6 saat sürekli oyun desteği.
  • Çok fonksiyonlu: Basit el konsolundan daha ilginç video oynatıcı, müzik çalar, e-kitap okuyucu olarak kullanabilirsiniz. İlham verici ses efektleri, benzersiz yüksek kaliteli yarı saydam malzeme, 3,5 mm kulaklık jakı, ses kontrolü ile dahili hoparlör
  • Çocuklar için en iyi doğum günü hediyesi. Bizim ürün hakkında herhangi bir sorun varsa, lütfen bize ulaşın, biz zamanında size tatmin edici bir cevap verecektir. Lütfen satın almaktan çekinmeyin.

OpenDingux işletim sistemini çalıştırır ve PlayStation 1, CPS1 / CPS2, Neo Geo, Neo Geo Pocket, WonderSwan, Game Boy Advance, Game Boy Color, Game Boy, Süper Famicom / Nintendo, SEGA Genesis, SEGA Master System, Game Gear ve diğer onlarca klasik konsol. Oyun oynamak için kullanılmadığında, müzik / video oynatıcı, E-kitap okuyucu ve daha fazlası olarak kullanılabilir.