OneWheel Pint'i yeni başlayanlar için tasarlanmış kendi kendini dengeleyen bir scooter ve kaykay hibriti olarak düşünün. Sadece 27 inç uzunluğundaki bu tek tekerlekli kentsel ulaşım önlemleri, yerleşik bir tutamağa ve en havalı sezgisel yalın tabanlı kontrollere sahiptir. Simplestop demontajı anında gitmenizi veya durmanızı sağlar. Daha fazla oku iki video ve ek bilgi için.Sizi 16 mil / saat hıza kadar çıkabilen fırçasız bir motor, tek bir şarjla enine dik tepeler ve 8 mil kaldırıma kadar itebilir. Entegre bir LED ışık çubuğu, kartı geceleri aydınlatır ve pil durumunu kolayca kontrol etmenizi sağlar.


Birkaç farklı renkte mevcut olan OneWheel Pint, sizi 950 $ geri alacak.

Segway Ninebot S Akıllı Kendinden Dengeleyici Elektrikli Taşıyıcı, Siyah

  • Güvenlik Önceliği: UL 2272 sertifikası, Ninebot S'in yangın ve elektrik güvenliği için yüksek standartları karşılamasını sağlar. Akıllı BMS, güvenilir pil performansı sağlar. IP54 su geçirmez koruma, çeşitli hava koşullarında çalışma sağlar.
  • Sağlam ve Güçlü: Ninebot S, maksimum 220 lbs yük ile sadece 28 lbs ağırlığında, kompakttır. Çift 400W'lık motorlar sayesinde maksimum 10 mil / saat hıza kolayca ulaşabilir. Tamamen şarj edilmiş tek bir pil, maksimum 15 ° eğime tırmanarak 13,7 mil kadar çalışabilir.
  • Yumuşak Hareket: 10,5 "pnömatik lastikler engebeli yollarda konforlu bir sürüş sağlar. Diz kontrol çubuğu hassas direksiyon ve kolay kaldırma sağlar. Çalışma sıcaklığı: -10-40 ° C (14-104 ° F)
  • Akıllı Uygulama Yönetimi: Hırsızlık önleme fonksiyonu, hız sınırı ve ayarı, araç kendi kendine teşhis, ayarlanabilir ortam ışıkları, ürün yazılımı yükseltme, araç uzaktan kumandası ve daha fazlası için Segway uygulamasını indirin.
  • Uygulanabilir Yaş – 16-60 yıl. Uygulanabilir Yükseklik – 3.11 – 6.6 İnç. Depolama sıcaklığı – (- 4) -20-50 ° C (-122 ° F). Şarj Sıcaklığı 0-40 ° C (32-104 ° F)