54 yaşındaki Sterling Backus ve 12 yaşındaki oğlu Xander, yarış simülasyonu video oyunu “Forza Horizon 3” oynadıktan sonra kendi Lamborghini Aventador'unu inşa etmek için ilham aldılar ve gerisi tarihti. Thorlabs'ta bir fizikçi olan Backus, yaratılışın Lamborghini olarak işaretlenmemiş bir STEM (Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) projesi için bir haraç arabası olduğunu, bu yüzden şirketin iyi olduğunu söyledi. Proje araçlarında kullanılan parçaların birçoğunun 3D yazdırılmasına yardımcı olmak için 3D çizim yazılımı Solidworks'te büyütülmüş bir oyuncak modeli kullandı. Daha fazla oku iki video ve ek bilgi için.İki ay önce, Automobili Lamborghini'nin pazarlama müdürü olan Katia Bassi'den, ailesiyle birlikte bir tatil reklamında olması istendiğinde sürpriz bir çağrı geldi. Ayrıca, onlara iki hafta boyunca gerçek bir Lamborghini Aventador S ödünç vereceklerdi.

Deneyim bana orada kaç kişinin sadece iyi insanlar olduğunu gösterdi ve Noel ruhunu sızıyordu. Hangi hediyeler verildiğini asla unutmayacağız ve çoğunluk dostluktu! ”Dedi.

Yükseltilmiş C-Mıknatıslı Yapı Plakası Mat, UL Sertifikalı Güç Kaynağı, Ekstra 4 Nozul, Yapı Hacmi 220 x 220 x 250 mm ile SainSmart x Creality Ender-3 PRO 3D Yazıcı

  • Version Yeni Sürüm】 Ender-3 PRO, Ender-3'ün yükseltilmiş bir versiyonudur, Mean Well güç kaynağı ve yeni platform etiketi ile birlikte gelir ve ayrıca alüminyum ekstrüzyonu yeniden tasarladı. Ender-3 PRO, Ender-3 ile aynı üstün performansa sahiptir, yükseltilmiş bileşenler Ender-3 PRO'yu daha kararlı, dayanıklı ve kullanımı daha kolay hale getirir.
  • 【Üstün Baskı Yüzeyi E Ender-3 PRO için son teknoloji ürünü yeni bir “C-MAG” manyetik etiket tasarlanmıştır, tamamen çıkarılabilir, esnektir ve platforma daha iyi yapışabilir. Modelin yazdırılması bittiğinde, manyetik üst kısmı alttan çıkarın ve modelin baskı yüzeyinden zahmetsizce çıkmasını izlemek için baskı yüzeyini bükün veya bükün.
  • 【Ortalama Kuyu Güç Kaynağı mature Listelenen şirket tarafından olgun teknoloji ile üretilen Ortalama Kuyu güç kaynağını benimseriz ve hızlı ısıtma ve uzun süreli 3D baskının tüm ihtiyaçlarını karşılar. Yazıcı, voltaj yükselmelerinden ve elektrik kesintilerinden gelen güç kaynağı ile korunmaktadır. Elektrik gücü kesilirse, baskılar son kattan devam ettirilebilir, bu da zamandan tasarruf sağlar ve israfı azaltır.
  • 【Daha Kararlı】 Y ekseni tabanı için çok daha sağlam, 40×40 alüminyum ekstrüzyonla yeniden tasarlandı. Bu, yazdırma işlemi için kararlılık sağlayarak daha iyi bir baskı kalitesi sağlar.
  • 【Zenginleştirilmiş Aksesuarlar package Paketimize daha kullanışlı aksesuarların dahil olması şaşırtıcı olmalıdır. Ekstra parçalar, gerçekten ihtiyaç duyduğunuzda zamandan tasarruf edebilir, aynı zamanda uygun maliyetlidir.