Gösterge Tablosu Olmayan Robo-Taksi, Sadece Devasa LG Ekranlı Luxoft HALO'ya İlk Bakış – TechEBlogİşte LG Electronics, Amazon ve Mapbox ile işbirliği içinde geliştirilen bir robo taksi olan Luxoft HALO'ya ilk bakış. Resmi ilk çıkışını 7-10 Ocak 2020'den Las Vegas, NV'de CES 2020'de yapacak. Bu mobilite konsepti, tüm tüketicilerin mobilite ihtiyaçlarının kişisel dijital yaşam tarzlarına nasıl sorunsuz bir şekilde entegre edilebileceğini göstermektedir. Bu aracın kontrol paneli yok, sadece webOS Auto'yu çalıştıran devasa bir LG ekranı var. Bu işletim sistemi, yolculara gelişmiş konfor ve rahatlık sunan multimedya işleme, çoklu ekran kontrolü, bağlantı, güvenlik gibi tüm temel bileşenleri içerir. Daha fazla oku başka bir resim ve ek bilgi için.


Luxoft Halo Robo Taksi LG CES
Ayrıca, yalnızca sesinizle müzik çalmanıza, yol tariflerini almanıza, arama yapmanıza, sesli kitapları dinlemenize, akıllı evinizi kontrol etmenize ve daha fazlasına yardımcı olmak için kullanılabilecek Alexa Auto entegrasyonu da vardır. Ayrıca, mobil, web, oyun ve otomotiv için haritaları ve navigasyon deneyimlerini destekleyen canlı bir konum veri platformu olan Mapbox'a sahip olursunuz.

Kilit ortaklarımızla birlikte, paylaşılan ve akıllı mobilite platformu olan webOS Auto tarafından desteklenen eksiksiz, son derece kişiselleştirilmiş ve akıllı araç içi tüketici sınıfı bir deneyim sunabiliyoruz. Bu, olağanüstü kalite ile mevcut akıllı hizmetler ve dinamik içerik ekosistemi – araç içi bilgi-eğlence sisteminden bağlı video akışı servislerine ve daha fazlasına kadar – tüketicilerin kişisel dijital yaşam tarzlarının giderek daha önemli bir parçası haline gelen açık bir platform ”dedi. Vildan Hasanbegoviç, Luxoft Automotive'de ortaklık direktörü ve pazarlama müdürü.Source link