Lamborghini Huracán Evo Arkadan İtişli Motor, AWD modelinden biraz daha az güce sahip olabilir, ancak kesinlikle sarkık değildir. 8000 dev / dak'da 602 HP ve 6.500 dev / dak'da 413 lb-ft tork üreten hafifçe ayarlanmamış doğal emişli 5.2L V10 ile güçlendirilmiş, fırlatma kontrol fonksiyonlu yedi ileri çift kavramalı şanzımana eşleştirilmiştir. 202 km / s hıza çıkarken sadece 3,3 saniyede 62 mil. Daha fazla oku ek resimler ve bilgiler için.


Lamborghini Huracan EVO RWD
Lamborghini Huracan EVO RWD
Lamborghini Huracan EVO RWD
Lamborghini Huracan EVO RWD
Sadece 3,062 pound ağırlığında olan EVO RWD, araç sürüklenmeden veya yandan kaymadan sonra yeniden tork çekerken bile tork sağlamak için kalibre edilmiş yeni bir Performans Çekiş Kontrol Sistemi (P-TCS) kullanıyor. Sürücüler üç sürüş modundan birini seçebilirler: arka tekerlek kaymasını en aza indirmek için "STRADA"; Daha fazla kayma ve daha büyük slayt açıları için 'SPORT'; Bir köşeden çıkarken çekişi ve çevikliği en üst düzeye çıkarmak için arka tekerlek kaymasını sağlamak için "CORSA". ABD'de 208.571 $ 'dan başlayan fiyat, bu bahar nakliye başladı.

Lamborghini Huracan EVO RWD

Huracán EVO arkadan çekişli araç, sürücünün ellerine geçiyor: sürüş deneyimi donanım tarafından sunuluyor. Bu araba, Lamborghini'nin saf mühendislik kökenlerini hatırlatıyor: sürücü, filtrelenmemiş geri bildirim ve pilot tarafından kontrol edilen duygusal ve daha ilgi çekici bir sürüş deneyimi ile Huracán EVO RWD'nin performansının merkezinde yer alıyor, ”dedi. Lamborghini bayrağı.

Satış

TGRCM-CZ 1/36 Ölçekli Huracan LP610-4 Döküm Araba Modeli, Çinko Alaşım Oyuncak Araba Çocuklar için, Toddlers Çocuklar Erkek Kız Hediye için Araçlar Oyuncak Araba Geri Çekin (Sarı)

  • · Yüksek Kalite ve Huracan Yetkilendirme: Huracan tarafından yetkilendirilmiş, yetkili model LP610-4, dış kutuda sahteciliğe karşı etiket, Boyut: 4.72 inç x 1.97 inç x 1.97 inç. (1:36 Ölçek).
  • Yüksek Kaliteli Malzemeler ve Güçlü Geri Çekme: Araba çinko alaşımı, plastik parçalar, kauçuk lastiklerden yapılmıştır. Ürünlerimizin tüm ABD yasalarına ve düzenlemelerine uygun bir TBM sertifikası vardır; çocuklara zarar vermez. Pürüzsüz bir masaya 20 metre (65.6ft) kayabilen güçlü bir geri çekme cihazı takın.
  • Açık Kapı Tasarımı ve Gerçekçi İç Mekan: otomobilin ön kapısı ayrı ayrı tasarlanmıştır, çift kapı açılabilir; iç dekorasyon çok gerçekçi, bu çocuklar için çok iyi.
  • En İyi Hediyeler Oyuncaklar: Arabayı geri çekin 3 yaş için kullanımı çok kolaydır, 1 yaşındaki çocuklar bile kullanabilirler Ofiste yetişkinler için iyi bir dekompresyon oyuncaktır.
  • % 100 Satış Sonrası Hizmet Memnuniyeti: TGRMC-CZ,% 100 satış sonrası servis memnuniyeti, mal aldıktan sonraki 30 gün içinde iade ve 1 yıl içinde satış sonrası servis sağlar.