Sunflower Labs, bugün CES 2020'de dünyanın ilk tamamen özerk konut güvenlik dronunu içeren Ayçiçeği Ev Bilinçlendirme Sistemini duyurdu. Bu güvenlik sistemi, yanlış alarmları önemli ölçüde en aza indirirken ev sahiplerine gizlilik ve gönül rahatlığı sağlamak için her zaman açık hareket ve titreşim sensörlerini AI işleme ile eşleştirir. Uçağa ek olarak, bahçe ışıkları olarak gizlenen her Ayçiçeği, mülk üzerindeki etkinliği sürekli olarak izlemek için bir dizi hareket ve titreşim sensörüne sahiptir. İnsanları, hayvanları ve arabaları tespit edip farklılaştırabilmenin yanı sıra gerçek zamanlı olarak bir haritadaki etkinliği gösterebiliyorlar. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Arı aslında mülkünüzdeki aktiviteyi gözlemlemek için güvenli bir şekilde seyreden hafif, tamamen özerk bir drone. Otomatik dağıtım, tamamen otonom uçuş, ultrasonik çarpışma önleme sensörleri, yüksek hassasiyetli diferansiyel GPS ve canlı akış videosu ile donatılmıştır. Kovan, sadece Bee'yi güvenli ve şarjlı tutmakla kalmayan, aynı zamanda gömülü bir sistem tarafından etkinleştirilen AI veri işleme ve analiziyle tüm sistemin beyni olan hava koşullarına dayanıklı bir şarj istasyonudur.

Satış

SNAPTAIN A15 Ses Kontrolü / 120 ° Geniş Açı 720P HD Kamera / Yörünge Uçuş / Rakım Tutma / G-Sensörü / 3D Çevirmeler / Başsız Modu / Bir Anahtar Dönüş / 2 Modüler Piller / Uygulama Kontrolü ile Katlanabilir FPV WiFi Drone

  • 【Katlanabilir ve Taşınması Kolay】 Katlanabilir ve esnek bıçaklar drone'yu küçük ve taşınabilir hale getirir, hafif seyahat etmenizi sağlar, uçuş eğlencesinin tadını çıkarır.
  • Pictures HD resimler ve Videolar ve FPV İşlevi high Yüksek kaliteli video ve net hava fotoğrafları çekebilen ayarlanabilir açı içeren 120 ° Geniş açılı 720P HD Kamera.Wi-Fi gerçek zamanlı iletim FPV sistemi drone ile telefonunuza bağlanabilir .
  • Voice Akıllı Ses Kontrol Uçağı “Uçağınızı" kalkış "," iniş "," sol "," sağ "," ileri "," geri "gibi basit sesli komutlarla eller serbest olarak kontrol edin. akıllı ses kontrolü ve gerçekten de en iyi hediye seçimidir.
  • Tra Yörünge Yoluyla Çekici】 Uygulama arayüzünüzde bir yol çizdiğinizde, drone en yeni teknoloji olan yolu izleyerek uçacaktır.
  • 【Çoklu Uçuş Modları ve Çift Uçuş Süresi】 Rakım Tutma Modu, yerçekimi sensörü modu, 360 ° döndürme ve rulolar, başsız mod, bir tuşla başlatma / iniş / dönüş, acil durdurma ve 3 hız modu ayarı, 2 modüler pil daha uzun uçuş süresini destekleyebilir Siz ve aileniz için, bu da uçuşunuzu daha heyecan verici ve ilginç kılıyor.

Akıllı ev güvenliğindeki gelişmeler şimdiye kadar sabit veya video kameralara bağlıydı. Yapay zeka ve makine öğrenmesinin entegrasyonu sayesinde, ev sahipleri artık zaman içinde çevresini öğrenen ve tepki veren gerçekten akıllı bir güvenlik sistemine sahip olabilirler. Sunflower Labs, akıllı güvenliğin bir sonraki evriminde liderdir ”diyor Sunflower Labs'ın kurucu ortağı ve CEO'su Alex Pachikov.