Robosen T9 Muhtemelen Her Zaman Hayal Ettiğiniz Akıllı Transformatörler Oyuncağı – TechEBlogTransformers serisinin ömür boyu hayranıysanız, büyüdüğünüz basit dönüşüm oyuncakları muhtemelen kesmedi, yani Robosen Robotics'in T9'unu görünceye kadar. Dünyanın en gelişmiş programlanabilir robotu olarak lanse edildi ve manuel olarak dönüştürmenizi gerektirmek yerine, bu oyuncak otomatik olarak robottan araca dönüşüyor. Ayrıca, robot formunda iki ayaklı yürüme yeteneği, araç formunda bir yarış fonksiyonu, programlanabilir / kod geliştirme ve sesle veya uygulama yoluyla robot kontrolü / komutları vardır.Mevcut en yeni robot teknolojisi ile üretilmiştir, 23 tescilli çip ve 22 tescilli servo motor (her yapay eklem için bir tane) ile üretilmiştir, bu da onu şimdiye kadar oluşturulan en çevik ve esnek robotlardan biri yapar, böylece yüksek hızlı, dik performans göstermesini sağlar iki ayaklı yürüme, aynı zamanda otomatik olarak robottan araç formuna dönüştürür. T9 ayrıca hatırlanması kolay sesli komutlara, hassas kontrolle tamamlanan karmaşık animasyonlara, dans performanslarına ve hatta dublörlere izin veren kendi yapay zeka (AI) sistemine sahiptir.

Robosen T9 Robot, Programlanabilir Akıllı Otomatik Dönüşüm Robotu, Sesli Komut ve Yapay Zeka ile Kontrollü Uygulama

  • Yapay Zeka – Basit ses komutlarıyla Çevrimdışı VoIP, T9'un sahibi robotu bekleme modundan kolayca uyandırabilir ve T9'a büyüleyici bir dans veya daha serin stunt'ları dönüştürmesini veya gerçekleştirmesini emredebilir.
  • Robotlar ve Otomobiller – Çekirdek teknolojilerin bir senfonisinde en son gelişmeler, T9'un robot formu ve araç şekillendirme arasında çarpıcı ve kesintisiz bir hareketle otomatik olarak dönüşümünü sağlar.
  • Akıllı Programlama – T9'unuzun eylemlerini üç sezgisel ve kullanımı kolay programlama platformuyla özelleştirin. Başlangıç, Orta veya İleri düzey kullanıcılara herhangi bir seviyedeki kullanıcının kolayca başlayabileceği ücretsiz çevrimiçi öğreticiler dizisi sunuyoruz.
  • APP – tamamen uygulama aracılığıyla T9 kontrol. T9'unuzu uzaktan en son özelleştirilmiş dansı gerçekleştirin, araç formunda yarışın, robot formu ve araç formu arasında geçiş yapın ve akıllı telefonunuzda daha fazla malzeme kolayca.
  • ROBOSEN HUB – Robotik hayranları için harika bir küresel yaratıcı topluluğa katılın. En son dans tasarımınızı paylaşın, topluluğun üye yaratımını görüntüleyin ve indirin, kodlama ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenin ve eğlenceli yarışmalara katılın.

T9, klasik bir endüstriyel tasarımı en ileri robot teknolojisi ile birleştiren 3000'den fazla modern, yüksek kaliteli metal alaşımlı parça ile titizlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Vizyonumuz, hem genç hem de yaşlı tüketiciye yapay zeka, programlama ve saf eğlence ile dolu nihai eğlenceli bir deneyim sağlamaktı ”dedi. Robosen Robotics PR Başkan Yardımcısı Alex Skillman.Source link