Panasonic, Steampunk'tan ilham alan bir tasarıma sahip dünyanın ilk Yüksek Dinamik Aralık (HDR) özellikli ultra yüksek çözünürlüklü (UHD) sanal gerçeklik (VR) gözlüklerini geliştirdi. Sadece rahat bir uyum sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılara gözlük takıyormuş gibi hissettirir. Kopin Corporation ve Panasonic tarafından ortaklaşa geliştirilen ve pikselleri ayıran ince çizgilerin görüntülenen görüntüde görünür hale geldiği “Ekran kapısı efekti” olmadan doğal pürüzsüz görüntüler elde edebilen bir mikro OLED paneli ile geliyorlar. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Akıllıca, bir Technics'in diyaframın doğru inmesi için manyetik sıvı kullanan ve ultra düşük bozulma reprodüksiyonu sağlayan orijinal dinamik sürücüsüne sahiptir. Yeni optik modül, doğal ve bozulmasız görüntülerin süper tek odakta görüntülenmesini sağlarken, kompakt hafif tasarımı gözlük benzeri bir şekle benziyor.

Oculus Quest Hepsi Birarada VR Oyun Kulaklığı – 128GB

  • 11/21/2019 ve 01/31/2020 tarihleri ​​arasında Oculus Quest kulaklık satın aldığınızda Vader Immortal: A Star Wars VR Serisi ve Lightsaber Dojos'un 3 Bölümünü alın (yalnızca sınırlı bir süre için). Oculus Quest, teklifi kullanmak için satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde etkinleştirilmelidir.
  • Hepsi bir arada VR: PC yok. Kablo yok. Limit yok. Oculus Quest, sanal gerçeklik için tasarlanmış hepsi bir arada oyun sistemidir. Artık sadece bir VR kulaklık ve kontrol cihazları ile neredeyse her yerde çalabilirsiniz.
  • Oculus Touch Kontrol Cihazları: Ödüllü Oculus Touch kontrol cihazlarıyla kendinizi silahlandırın. Eğik çizgileriniz, atışlarınız ve kepçeleriniz VR'de sezgisel, gerçekçi bir hassasiyetle görünür, ellerinizi ve hareketlerinizi doğrudan oyuna taşır
  • Kolay kurulum: Dünya sizin atari salonunuzdur. İster evde ister yeni bir yerde olun, kurulumu kolaydır. Oculus Quest çevrenizle birlikte çalışır, böylece büyük veya küçük alanlarda ayakta durabilir veya oturabilirsiniz.
  • İnanılmaz VR Oyunları: Oyunları izlemeyi bırakın ve onlara adım atın. İster büyülerden kaçın, ister düşman ordularını parçalayın, aksiyona hiç bu kadar yakın olmadınız.