Apple AirPods 2, AirPods Pro'nun Aktif Gürültü İptali'ne sahip olmayabilir, ancak bunları bugün sadece $ 159 olarak gönderilen 129 $ 'dan neredeyse yarı fiyatına alabilirsiniz. Devrim niteliğinde bir ses deneyimi ve gelişmiş senkronizasyon oluşturmak için Apple'ın özel ses mimarisine sahip H1 çipine sahiptir. H1, AirPods'un birinci nesil AirPod'lara kıyasla yüzde 50'ye kadar daha fazla konuşma süresi sunmasına izin verir. İPhone, Apple Watch veya iPad'de müzik dinlerken cihazlar arasında geçiş yapmak iki kat daha hızlı bağlantı süresiyle her zamankinden daha sorunsuz. Ürün sayfası. Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

Satış

Şarj Kutulu Apple AirPod'lar (Son Model)

  • Otomatik açık, otomatik bağlı
  • Tüm Apple cihazlarınız için kolay kurulum
  • “Hey Siri” diyerek Siri'ye hızlı erişim
  • Oynatmak veya atlamak için iki kez hafifçe vurun
  • Yeni Apple H1 kulaklık yongası, cihazlarınıza daha hızlı kablosuz bağlantı sağlar

İkinci nesil AirPod'lar aynı zamanda şarkıları değiştirmeyi, arama yapmayı, ses seviyesini ayarlamayı veya yalnızca “Hey Siri” diyerek yol tariflerini almayı kolaylaştıran “Hey Siri” nin rahatlığına sahiptir. AirPod'ların şarj edilmesini ve bulunduğunuz her an çalışmaya hazır olmasını sağlayarak saatlerce toplam dinleme süresi sunar.

AirPods büyülü bir kablosuz deneyimi yaşadı ve şimdiye kadar yaptığımız en sevilen ürünlerden biri haline geldi. Tüm cihazlarınızla kolayca bağlantı kurarlar ve müziğinizin ve sesinizin kristal netliğinde ses ve sezgisel, yenilikçi kontrolü sağlarlar ”diyor Apple’ın Worldwide Marketing kıdemli başkan yardımcısı Phil Schiller.