fotoğraf kredisi: Dijitalleşelim
Daha önce, birçoğunun başka bir Fold cihazı olacağını varsaydığı gizemli bir katlanır Samsung telefona sahiptik, ancak söylentiler Galaxy Z Flip olarak adlandırılıyor. Tamamen yeni Motorola RAZR'a benzer şekilde delik delme kameralı esnek bir AMOLED ekrana, harici parmak izi okuyucusuna ve bildirimler için küçük bir harici ekrana sahiptir. Resmi duyuru, önümüzdeki ay Mobil Dünya Kongresi sırasında veya Samsung’un kendi Ambalajsız etkinliğinde yapılacak. Daha fazla oku video, ek resimler ve bilgiler için.6.7 inçlik esnek AMOLED ekranın yanı sıra, bu yakışıklı bir Snapdragon 855 yonga setine, 12GB RAM, 512GB dahili depolama alanına ve çeşitli renklerde gelebilir. Fiyatlandırma veya kullanılabilirlik hakkında henüz bir kelime yok, ancak umarım yetenekli tasarımcı Giuseppe Spinelli'nin bu renderleri sizi şimdilik tutacak.

Sony Xperia 1 Unlocked Akıllı Telefon 6.5 "4K HDR OLED CinemaWide Ekran, 128GB – Siyah – (ABD Garantisi)

  • 6. 21: 9 Sinema Geniş ekranlı 5 inç 4K OLED akıllı telefon
  • Göz otomatik odaklama ve hassas odaklama ve pozlama için AF / AE izleme ile 10 fps'ye kadar seri çekim özellikli üçlü lens kamera sistemi
  • Geliştirilmiş ekran ayarı Yaratıcı modu (ITU R BT. 2020 desteği ve 10 bit ton geçişi) ve yeni sinema kayıt işlevi Cinema Pro'nun yaratıcısının amacını yansıtan “CineAlta tarafından desteklenmektedir”
  • Sürükleyici çok boyutlu Dolby Atmos. Dayanıklılık: Suya dayanıklı (IP65 / 68). Corning Gorilla Glass 6
  • Game Enhancer modu oyunun işlem performansını optimize eder

Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip