fotoğraf kredisi: Sınır
FCC, GameStop’un ThinkGeek markası tarafından Jigglypuff şeklindeki bir Bluetooth hoparlörün resimlerini yayınladı ve bu, yakın gelecekte gelmesi gereken bir Pokemon temalı gadget'lara işaret edebilir. Hiçbir teknik özellik resmi olarak yayınlanmamıştır, ancak dosyalamayı okursanız, Bluetooth 5.0 veya 3.5mm kulaklık jakı aracılığıyla uyumlu cihazlara bağlanırken, hacme bağlı olarak tam şarjla 4-10 saat pil ömrü sunar. Daha fazla oku yakın görüntüler ve ek bilgiler için.


Jigglypuff Bluetooth Hoparlör
Jigglypuff Bluetooth Hoparlör
Jigglypuff Bluetooth Hoparlör
Jigglypuff Bluetooth Hoparlör
Şarj etme konusunda, birlikte verilen Mikro USB kablosunu kullanacaksınız, maalesef USB-C'yi kullanacaksınız. GameStop, Avustralya'daki konuşmacı için ön siparişleri 1 Nisan'da yayınlanacak ve MSRP yaklaşık 47 ABD Doları olarak ayarlamıştı. Lansman sırasında veya kısa bir süre sonra başka bir Pokemon karakteri görecek olursak henüz bir kelime yok.

(Yükseltildi) Anker Soundcore 2 12W Stereo Sesli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, Bluetooth 5, Bassup, IPX7 Su Geçirmez, 24 Saat Çalma Süresi, Kablosuz Stereo Eşleştirme, Ev için Hoparlör, Dış Mekan, Seyahat

  • Tom’un Rehberi buna “En İyi Bluetooth Hoparlör Değeri” diyor.
  • İnanılmaz ses: Gelişmiş bas ile 12W saf ses gücü Çift neodimyum sürücülerden gök gürültülü fırtınalar. Gelişmiş dijital sinyal işlemcisi, herhangi bir ses seviyesinde bas ve sıfır bozulma sağlar.
  • Açık alan koruması: IPX7 koruması yağmur, toz, kar ve dökülmelere karşı koruma sağlar. Evde, bahçede veya akla gelebilecek her yerde inanılmaz ses elde edin.
  • Yoğun bas: özel bas teknolojisi ve patentli spiral bas bağlantı noktası, ritimleri daha da zorlaştırmak için düşük frekansları artırır.
  • Kablosuz stereo eşleştirme: büyük stereo ses için iki ses çekirdeğini 2 (yalnızca Güncellenmiş Sürüm) tek bir cihazla eşleştirin.

Satış

Ultimate Ears WONDERBOOM Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör – Sınırlı Üretim

  • Şaşırtıcı derecede büyük ses – şaşırtıcı derecede büyük sese sahip süper taşınabilir bir Bluetooth hoparlör. Net, net ve büyük, güzel baslarla dolu ses.
  • 10 saat mutluluk – bütün gün orada ol, bütün gece. Ultimate Ears WONDERBOOM size 10 saatlik müzikal coşku verir.
  • Ciddi su geçirmez – tamamen su geçirmezdir, yüzer ve yessed bile serenat eder. Duşlar, havuzlar, Plajlar, şelaleler, çamurlu alanlar ve yağmurlu günler için de harikadır. Kirlenirse, durulayın.
  • Hoparlörleri ikiye katlayın, eğlenceyi ikiye katlayın – Eşleştirmek için her birinde bir düğmeye basın. Sonra bir şeyleri aç, biraz delir ve hiç kimsenin bakmadığı gibi dans et. Her neredeysen.