Tüm en yeni özelliklere sahip olmayan cep boyutunda bir telefona ihtiyacınız olduğunda, Zanco Tiny T2 faturaya uymalıdır. Sadece 2,4 inç boyunda, 1,18 inç genişliğinde ve 0,65 inç derinliğinde ve sadece 31 gram ağırlığında olan 3G bağlantısı, 0,3 megapiksel kamera, Bluetooth, 3,5 mm kulaklık jakı, microSD genişletme, 1 inç TFT ekran ve önceden yüklenmiş birkaç oyun bile. Daha fazla oku video, ek resimler ve bilgiler için.Tek bir şarjla, tam bir haftalık bekleme süresi bekleyebilirsiniz ve daha önce tahmin edebileceğiniz gibi şirket, acil durumlarda kullanılmak üzere "ikincil telefon" olarak kabul eder. Ancak, MP3 dosya desteği sunar ve bazı melodileri dinlemek istediğinizde dahili bir radyoya sahiptir. Telefon bu bahar satışa çıktığında 130 dolara mal olacak.

L8star Mini Küçük Cep Cep Telefonu BM70 GSM Bluetooth Dialer Kulaklık Kulaklık Destek SIM Kart 0.66 inç (Siyah)

  • Bluetooth Mini Bluetooth Telefon calling Telefon görüşmesi almak ve müzik dinlemek için ahizesiz Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilir. Bluetooth eşleştirme şifresi 0000'dır. Orijinal telefon güvenlik şifresi 1234'tür.
  • Mini Kilitsiz Mini Telefon】 Nano SIM kart takıldığında L8star mini telefon bağımsız bir telefon olarak kullanılabilir. Bu mini cep telefonunu seyahat ve sürüş için herhangi bir yere taşınabilir.
  • GSM Global GSM Frekansı】 Dört Bantlı GSM850 / 900/1800 / 1900MHz. Pls, T-Mobile, Lycamobile, Speedtalk, Ting GSM, Simple Mobile gibi GSM'yi destekleyen sim kartı veya 2G GSM Sim Kartı (Seç Ön Ödemeli SIM Kartı Seç) sağlayan başka bir taşıyıcı kullanmalıdır. AT&T ve Verizon, Sprint, Boost, PagePlus gibi CDMA Taşıyıcılarıyla çalışmaz.
  • 【Sağlık】 Diğer normal akıllı telefonlardan sadece 1/7 daha düşük radyasyon oranı, hamile kadınları ve bebeği sinyal radyasyonundan uzak tutmak için en iyi mini telefon.
  • 【Not】 Telefonun sağ tarafında bir anahtar var, lütfen kullanmadan önce kilidini açmak için kaydırın, sonra çalışacaktır. Ve lütfen nano kartın nasıl ayarlanacağıyla ilgili fotoğrafa bakın. Sim kartı takarsanız, hala telefon görüşmesi yapamazsınız, lütfen aşağıdaki gibi yapın: Ülkeniz için kendi IMEI'nize ihtiyacı var. Pls aşağıdaki gibi yapar, iyi çalışır. 1) kendi telefonunuzu çevirin * # 06 #, IMEI'nizi gösterecektir 2) telefonumuzu çevirin * # 00000 #, sonra IMEI'nizi girin. Eski telefonunuzu etkilemez, endişelenmeyin.

Zanco Tiny T2 En Küçük 3G Telefon

Yalnızca önemli telefon işlevlerine ihtiyaç duyulan durumlarda, büyük ve pahalı bir birincil telefon kullanmaya yararlı bir alternatif sağlar. Hafif ve kolay tutmanız gerektiğinde, akıllı telefonunuzu evde bırakın ve küçülün! ”Dedi.