Amazon'un Eero Mesh WiFi Sistemi, herkes için dünya çapında, tüm ev bağlantısı sunar ve bu 3 paket, bodrumdan arka bahçeye kadar 5.000 metrekareye kadar olan evleri kapsar, hepsi sadece 174 $ 'a gönderilir, bugün sadece , başlangıçta 249 dolar. Alexa özellikli bir cihazla birleştirildiğinde, odağı ekranlardan uzaklaşıp önemli olana geri götürerek evdeki cihazlar ve kişiler için WiFi erişimini kolayca yönetebilirsiniz. Ürün sayfası. Daha fazla oku video incelemesi ve ek bilgi için.

Satış

Amazon eero mesh WiFi sistemi – tüm ev kapsama alanı için yönlendirici (3'lü paket)

  • Tüm ev kapsama alanı – Eero 3-pack, yönlendiricinizin yerini alan ve 5.000 fit kareye kadar olan tüm ev WiFi sistemidir.
  • Alexa ile çalışır – eero ve Alexa cihazı (dahil değildir) ile evdeki cihazlar ve kişiler için WiFi erişimini kolayca yönetebilir, odaklanmayı ekranlardan uzaklaştırabilir ve önemli olana geri alabilirsiniz.
  • İnternet servis sağlayıcınızla çalışır – Eero, mevcut internet bağlantınızı evinizin her köşesine getirmek için modeminize bağlanır.
  • Dakikalar içinde kurun – eero uygulaması, 10 dakikadan daha kısa bir sürede kurulumda size yol gösterir ve ağınızı her yerden yönetmenize olanak tanır.
  • WiFi'nin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin – Akış, oyun oynayarak ve evinizin herhangi bir yerinden çalışarak WiFi'nizden en iyi şekilde yararlanın.

Ücretsiz eero uygulamasını kullanarak ağınızda neler olduğunu görebilir, cihaz kullanımını kontrol edebilir, ağınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir veya hatta interneti duraklatabilirsiniz. Ayrıca, eero Secure ailenize tehdit taramaları, içerik uyarıları ve reklam engelleme gibi temel araçlar sunar. Veya, en yüksek puanlı güvenlik uygulamalarından (Encrypt.me, 1Password ve Malwarebytes) özel bir paket almak için eero Secure + 'ya yükseltebilirsiniz.