Apple, ABD'deki tüm kullanıcıların artık daha hızlı ve doğru navigasyonla yeniden tasarlanmış bir Haritalar yaşayabileceğini duyurdu. Bu, yolların, binaların, parkların, havaalanlarının, alışveriş merkezlerinin vs. daha kapsamlı bir şekilde görüntülenmesi anlamına gelir; Büyük şehirlerde yüksek çözünürlüklü, 3D fotoğrafçılık ve yumuşak ve sorunsuz geçişlerle etkileşimli sokak düzeyinde görüntüler için Etrafında'yı kullanın. Yeni haritalar önümüzdeki aylarda Avrupa genelinde yaygınlaşacak. Daha fazla oku eski ve yeni arasındaki farkı gösteren animasyonlu bir resim için.


Yeni Yeniden Tasarlanan Apple Haritaları
Bir sonraki büyük tatil için en sevdiğiniz restoranların, ziyaret etmek istediğiniz yerlerin veya en iyi sitelerin listelerini kolayca oluşturmak ve paylaşmak için Koleksiyonlar'ı kullanın. Müşteriler ayrıca Sık Kullanılanlarla sık sık gittikleri yerlere hızlı ve kolay navigasyon sağlayabilirler. İster evde, ister işte, spor salonunda ya da okulda olsun, kullanıcılar açılış ekranındaki Sık Kullanılanlar'a dokunduktan sonra gidebilirler.

Gezegende insanların bugün dünyayı nasıl keşfettiklerini yansıtan en iyi ve en özel haritalar uygulamasını oluşturmaya başladık. Derinlemesine yatırım yaptığımız ve Haritalar'ın insanların hayatlarını nasıl geliştirdiğini [iş ya da okula gitmekten ya da önemli bir tatil planlamaktan – temelde gizlilikle] nasıl yeniden tasarladığımızı yeniden belirlemek için derinden yatırım yaptığımız bir çaba. ABD'de yeni haritanın tamamlanması ve Etrafına Bak ve Koleksiyonlar gibi yeni özellikler sunulması, bu vizyonun hayata geçirilmesinde önemli adımlardır. Bu yeni haritayı bu yıl Avrupa'dan başlayarak dünyanın geri kalanına getirmeyi dört gözle bekliyoruz ”dedi. Apple’ın İnternet Yazılım ve Hizmetleri kıdemli başkan yardımcısı Eddy Cue.