Anker’in Bulutsusu Kapsülü II Akıllı Mini Projektör, cebinize 100 inçlik bir ekran koyar, hepsi sadece bugünkü başlangıçta 579,99 $ olan kuponu kestikten sonra 429,99 $ karşılığında gönderilir. Bu ikinci nesil model, kapsülün cep boyutundaki tasarımına dayanıyor ve Android TV'yi parlak 720p, 200 ANSI lümen görüntüsüyle birleştiriyor. Google Asistan ile tüm eğlencelerinize anında erişebileceksiniz. Ürün sayfası. Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgi için.

Satış

Nebula Kapsül II Akıllı Mini Projektör, Anker tarafından, Palm Boyutlu 200 ANSI Lümen 720 p HD Taşınabilir Projektör Cep Sineması ile Wi-Fi, DLP, 8 W Hoparlör, 100 Inç Resim, 3, 600 + Apps, Film Projektör

  • Radyant Görüntüleme: En yeni DLP teknolojisi, 100 inç boyutuna kadar çarpıcı 720p, 200-ANSI-lümen görüntü oluşturur. Bu projektör düşük ışıklı ortamlarda kullanım için idealdir.
  • Sürükleyici Ses: Premium Scan-Speak dönüştürücüler her anı herkesin duyabileceği nabız gibi atan netlikte üretir.
  • Android TV 9.0: Android TV ile eğlence olanakları evrenini serbest bırakın. Capsule II mini projektörünüzü YouTube, Hulu, Twitch ve daha fazlası dahil 3.600'den fazla uygulama ile kişiselleştirin.
  • Anında Netlik: Capsule II taşınabilir projektörün patentli otomatik odaklama teknolojisiyle bir saniyeden kısa sürede keskin, yüksek çözünürlüklü bir görüntünün keyfini çıkarın.
  • Not: Netflix ve Prime Video'yu kullanmak için lütfen Google Play'den Nebula Yöneticisi uygulamasını indirin. Bu mini projektörde Netflix'i kontrol etmek için telefonunuzdaki Nebula Connect uygulamasını kullanın. Chromecast, Netflix içeriğini desteklemez.

Hulu, YouTube, Amazon Prime, Twitch ve daha fazlası dahil olmak üzere sevdiğiniz tüm uygulamaları doğrudan Nebula Kapsül II'ye indirin. Kullanıcılar ayrıca Android veya iOS cihazınızdan, Mac veya Windows bilgisayarınızdan en sevdiğiniz uygulamaları yayınlayan Chromecast ile eğlencelerini genişletebilecekler. Tüm içeriğinizi HDMI ve USB gibi fiziksel bağlantılarla veya kablosuz olarak WiFi, Bluetooth ve Chromecast üzerinden izleyin.