Sony’nin X900F 75 ″ 4K Ultra HD Akıllı LED TV'si, Alexa uyumluluğuna sahiptir ve yalnızca bugünkü başlangıçta 2.799,99 $ olan 1.498 $ 'dan alınabilir. Şaşırtıcı netlik, yüksek dinamik aralık (HDR) rengi, kontrast / ayrıntı ve gerçekçi bir görüntünün keyfini çıkarmanızı sağlayan eksiksiz bir dizi yerel karartma teknolojisi, gelişmiş kontrast ve olağanüstü parlaklık özelliklerine sahiptir. X1 Extreme İşlemci, 4K X-Reality PRO ve X-eğilimli Dynamic Range PRO 6X, üstün parlaklık ve üstün 4K televizyon deneyimi için geniş bir kontrast aralığı sunmak için birlikte çalışır. Ürün sayfası. Daha fazla oku video incelemesi ve ek bilgi için.

Satış

Alexa Uyumluluğuna sahip Sony XBR75X900F 75 inç 4K Ultra HD Akıllı LED TV

  • YÜKSEK TANIMIN ÖTESİNDE: 4K HDTV görüntü, çarpıcı netlik ve yüksek dinamik aralık renk ve ayrıntıları sunar
  • GELİŞTİRİLMİŞ KALİTE: X1 Extreme İşlemci ile kontrollü kontrastın ve geniş parlaklık aralığının tadını çıkarın. Bluetooth bağlantısı
  • SÖYLE. GÖRMEK .: Sesinizle akıllı kamera akışlarını yayınlamak için Alexa'yı uyumlu Sony TV'nize bağlayın. Ayrıca Alexa'dan müzik çalmasını, video uygulamaları başlatmasını ve daha fazlasını yapmasını ve hepsini Sony'nizde görmesini isteyebilirsiniz.
  • PREMIUM DISPLAY: TRILUMINOS ile canlı renklerin tadını çıkarın ve X-Motion Clarity ile ekranda net aksiyon
  • SES UYUMLULUĞU: 75in tv, kanalları ve daha fazlasını değiştirmek için Amazon Alexa ve Google Home ile uyumludur

İster kanallarda geziniyor, ister film izliyor, ister video oyunu oynuyor olun, kullanıcılar detaylı ve güçlü gerçek zamanlı görüntü işlemenin keyfini çıkarabilecekler. X-Motion Clarity teknolojisi, ister bir aksiyon filminde yüksek hızlı bir kovalama ister sürat pateni izliyor olun, bulanıklığı kontrol etmek ve pürüzsüz, net ve parlak görüntüleri korumak için en iyi hızlı netlik netliği sunar. Alexa ve Google Home ile ses kontrolü uyumluluğu sunduğundan, Google Home ile YouTube'dan yayın yapma ve videoları kontrol etme gibi işlemleri yapmanız veya Alexa ile kanalı veya ses seviyesini değiştirmeniz yeterlidir.