Toshiba’nın 43 ″ 4K Ultra HD Akıllı LED TV'si, yerleşik Fire TV deneyiminin yanı sıra Alexa ile bir Ses Uzaktan Kumandası da içeriyor ve hepsi 229,99 $, bugün yalnızca 330 $ olarak geliyor. Bu ekran, anında arama sonuçları ve hızlı ve akıcı yanıt verme için dört çekirdekli CPU / Çok çekirdekli GPU ile güçlendirilmiştir. Kullanıcılar çift bantlı Wi-Fi, üç HDMI girişi ve çoklu giriş / çıkış seçenekleriyle kolayca bağlanabilir. Ürün sayfası. Daha fazla oku uygulamalı video ve ek bilgi için.

Satış

TOSHIBA 43LF711U20 43 inç 4K Ultra HD Akıllı LED TV HDR – Fire TV Sürümü

  • Yerleşik Fire TV deneyimi – Fire TV Edition canlı TV yayını ve favori akış içeriğinizi ana ekranda bir araya getirir. Canlı TV yayını izlemek için herhangi bir HD anteni (ayrı olarak satılır) bağlayın veya Disney +, Netflix, Prime Video, Hulu, HBO ve diğerlerinden film ve şov izleyin.
  • Dolby Vision HDR – Genişletilmiş kontrast ve üstün parlaklık aralığına sahip gelişmiş 4K HDR görüntü.
  • Gerçekçi görüntü kalitesi – Etkileyici netlik, derin kontrast ve canlı renkler için nefes kesici 4K Ultra HD görüntü kalitesini 8 milyondan fazla pikselle yaşayın. Filmleri ve TV şovlarını ultra yüksek çözünürlükte canlandırın.
  • Alexa ile Sesli Uzaktan Kumanda – Uzaktan kumandanızdan bekleyebileceğiniz her şey – ayrıca uygulamaları başlatın, TV şovlarını arayın, girişleri değiştirin, akıllı ev cihazlarını kontrol edin ve daha fazlasını yapın. Prime Video, Netflix ve HBO düğmeleri ile favori uygulamalarınıza anında erişin.
  • Daha akıllı hale gelir – Bu TV her açıdan akıllı ve basittir. Sadece takın, Wi-Fi'ye bağlanın ve keyfini çıkarın. Ayrıca, TV'niz otomatik kablosuz yazılım güncellemeleriyle yeni Alexa becerileri ve özellikleriyle daha da akıllı olmaya devam eder, böylece her zaman en son sürümlere sahip olursunuz.

Ayrıca, her bir girişin adını özelleştirebilir ve bağlı her cihaz için görüntü ayarlarını yapabilirsiniz. Bu TV, kutudan çıkar çıkmaz HDR uyumludur, böylece HDR filmlerin ve TV şovlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yeni Alexa becerileri ve otomatik kablosuz yazılım güncellemeleri sayesinde TV'niz daha da akıllı hale geliyor. Yeni bir şey izlemek ister misiniz? Sadece mikrofon düğmesine basın ve “Sitcom'ları bulun” deyin. Alexa size yüzlerce entegre uygulama ve kanalın evrensel kataloğundan arama sonuçlarını gösterecektir.