Sonic ile video oyunu muadili gibi görünmeyen tüm erken sorunlara rağmen, Paramount’un son filmi, dünya çapında 100 milyon dolara çıktıktan sonra küresel gişe rekorları kırdı. Çekimler Eylül ve Ekim 2018 tarihleri ​​arasında Vancouver Adası'ndaki Ladysmith ve Parksville'de gerçekleşti. Filmin ilk olarak 8 Kasım 2019'da Amerika Birleşik Devletleri'nde gösterilmesi planlandı, ancak ilk fragmana ezici bir şekilde olumsuz tepki verdikten sonra Paramount, filmi Sonic'i yeniden tasarlamak için erteledi. Daha fazla oku kredi sonrası sahne de dahil olmak üzere iki video için.Tasarım eleştirisine yanıt olarak, yönetmen Jeff Fowler, Sonic'in yeniden tasarlanacağını açıkladı ve böylece filmin 14 Şubat 2020'ye kadar yayınlanmasını erteledi. Daha önce Songe the Hedgehog medyasında çalışan sanatçı Tyson Hesse, yeniden tasarımın başında yer aldı. Yeniden tasarım için. Sonic'e, video oyunlarında karakterin tasarımına benzemesi için daha büyük ve farklı renkli gözler, yeni ayakkabılar, beyaz eldivenler ve daha az insan benzeri bir vücut verildi. Üretim ekibi yeniden tasarım için fazladan 5 milyon dolar harcadı ve üretim bütçesini 95 milyon dolara itti. Filmi izlemediyseniz ve herhangi bir spoiler istemiyorsanız, aşağıdaki kredi sonrası sahnesini izlemeyin.

Satış

Tekel Oyun Sonic The Hedgehog Edition Kurulu Oyun 8 yaş ve üstü Çocuklar için; Sonic Video Oyun Temalı Masa Oyunu

  • Tekel Sonic the Hedgehog ile tanışıyor: Bu Monopoly oyuncu masa oyunu Sonic the Hedgehog serisi temaları, sanatı ve karakterleri içeriyor
  • Puan toplamak: Tekel oyun: Sonic the Hedgehog edition masa oyunu oyuncuları halkaları kapmak, mülk satın almak ve patronları kazanmak için puan kazanmak için yendi
  • Kaos Zümrütleri: kaos Zümrütleri için savaş patronları. Daha fazla Zümrüt sahibi olmak, Dr. Egg Man'ı yenmenin daha kolay olacağı anlamına geliyor
  • Hızlı kalıp ve destek kalıbı: Numaralı kalıp, oyun tahtası etrafında daha hızlı hareket için sadece 2'den 7'ye kadar rakamlara sahiptir. Takviye kalıbıyla bir takviye yeteneğini [belki de Süper bir takviyeyi bile] etkinleştirin
  • Bir kahraman seçin: Oyun tahtasında favori karakter olarak dolaşın: Sonic, tails, Amy veya Knuckles

Satış

Mario & Sonic Olimpiyat Oyunları'nda Tokyo 2020 – Nintendo Switch

  • Parti zamanı geldi ve herkes davet edildi! Aksiyon dolu spor etkinliklerinde Nintendo Switch'te Mario, Sonic ve arkadaşlarıyla takım kur! En iyi hamlelerinizi, herkesin keyif alacağı düzinelerce farklı parti oyununda piste, spor salonuna, yüzüğe veya suya getirin.
  • Kaykay yapın, sörf yapın ve zirveye çıkın! Bu eğlence dolu Olimpiyat Oyunları yarışmasında ustalaşmak için 30'dan fazla etkinlikle, çok oyunculu modda arkadaşlarınıza becerilerinizi kanıtlamanın birçok yolu var.
  • Takım hepsi burada! Mario, Sonic olarak oynayın veya en sevdiğiniz oyunlardan yıldızlarla dolu renkli karakterler arasından seçim yapın.
  • Fantastik kaosu gerçeğe dönüştüren benzersiz Rüya Olaylarına dalın. Hoverboard'unuzda yokuş aşağı bir engel parkuru ile zıplayın, şimşek hızında karate eylemi ile bölgesel kontrol için atın veya geleneksel bir Japon malikanesinin en hedeflerini parçalayın!
  • Klasik, retro 2D spor etkinliklerinde yarışmanız için sizi 1964'e gönderen destansı bir hikaye modunu kaçırmak istemeyeceksiniz. Nintendo Switch'inizde istediğiniz şekilde oynayın. Hareket ve düğme kontrolleri, tek ve çift Joy-Con, tek oyuncu ve çok oyunculu, yerel bölünmüş ekran ve çevrimiçi konuşuyoruz!