JBL’nin Flip 4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlörü IPX7 sınıfıdır, bu da suya daldırılabileceği anlamına gelir, hepsi 59,99 $, bugün yalnızca 75 $ olarak gönderilir. 12 saat sürekli, yüksek kaliteli ses çalma süresi sunan 3000mAh şarj edilebilir Li-ion pil ile çalışır. Dahili gürültü ve yankı önleyici hoparlör kristal netliğinde konferans görüşmeleri sağlarken, dinleme deneyimini artırmak için 100'den fazla JBL Connect + özellikli hoparlörü kablosuz olarak birbirine bağlayan JBL Connect + teknolojisi. Ürün sayfası. Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgiler için.

Satış

JBL Flip 4 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Siyah

  • Hoparlöre kablosuz olarak 2 adede kadar akıllı telefon veya tablet bağlayın ve etkileyici stereo ses çalarken sırayla
  • Dahili 3000mAh şarj edilebilir li-ion pil 12 saate kadar çalma süresini destekler
  • Ipx7 su geçirmez artık yağmur veya dökülmeler hakkında endişelenmenize gerek yok; hatta flip 4'ü suya daldırabilirsiniz
  • JBL connect +, partiyi güçlendirmek için 100'den fazla JBL connect + özellikli hoparlörü birbirine bağlamanızı sağlar
  • Çift harici pasif radyatör, hoparlörünüzün ne kadar güçlü olduğunu gösterir

Bir düğmeye basarak JBL Flip 4'ünüzden Siri veya Google Asistan'ı etkinleştirebilir ve konuşabilirsiniz. Hoparlöre kablosuz olarak en fazla 2 akıllı telefon veya tablet bağlayabilir ve etkileyici stereo ses çalabilirsiniz. Hoparlörünüzün ne kadar güçlü olduğunu gösteren çift harici pasif radyatörlerle donatılmıştır.