Bugünlerde bir Mitsubishi 3000GT ile karşılaşmanız her gün değil, orijinal Batmobile de dahil olmak üzere birçok ünlü Hollywood özel otomobili üreticisi George Barris tarafından tasarlandığını iddia eden çok daha az. Bu tuhaflık yakın zamanda Craigslist'te 27.000 dolara çıktı ve görünüşe göre bilinmeyen nedenlerle satıldı veya kaldırıldı. Tüm çılgın vücut çalışmaları altında 110.000 mil ile bir Mitsubishi 3000GT V6 var. daha fazla oku ek resimler ve bilgiler için.


Mitsubishi 3000GT George Barris
Mitsubishi 3000GT George Barris
Mitsubishi 3000GT George Barris
Mitsubishi 3000GT George Barris
Mitsubishi 3000GT George Barris
George Barris iddialarına inanılırlığı denemek için, geç tasarımcının gösterge tablosunda olduğu anlaşılan bir imzası var, ancak profesyonel bir doğrulayıcı onaylamadığı sürece hepsi sadece spekülasyon. Ön tarafta Maserati benzeri bir ızgara bulunurken, GT-R tarzı arka lambalar arka tarafını süslüyor.

Satış

Jada Toys Hızlı ve Öfkeli 1: 24 Diecast Araç – Brian'ın Mitsubishi Eclipse, Yeşil

  • Temalı ambalaj ile resmi lisanslı ve otantik film dekorasyonu
  • Kapıları, kaputu ve bagajı gibi zengin özellikli ayrıntılar.
  • Detaylı iç mekan, motor bölmeleri ve şasi.
  • Son derece ayrıntılı jantlar ve krom aksanlarla kaliteli ağır döküm metal gövde.
  • Bu otantik film araçlarıyla filmi evde hayata geçirin.

Mitsubishi 3000GT modeline göre özel olarak yeniden tasarlanmış özel otomobil. Bu tür bir spor otomobil, ünlü George Barris tarafından tasarlandı (Batmobile, geleceğe ve çok daha ünlü özel arabalara tasarlandı. Bu araba birçok Otomobil Şovuna ve birçok kupaya katıldı, ”dedi satıcı.