Ekskavatörler yeni bir şey değil, ancak Menzi Muck yürüyen ekskavatörler kesinlikle dünyanın en çılgınları, özellikle 545x. Çok yönlü silindirin tekerleklerini ve desteklerini herhangi bir araziye uyarlamasını sağlayan çeşitli hidrolik silindirlere sahip sofistike bir yüksek teknoloji şasiye sahiptir. Dünyanın bazı bölgelerinde, örümcek ekskavatör olarak bilinir. Daha fazla oku video ve eylem için ek bilgi.

Menzi Muck 545x, 15 km / s hıza kadar çıkabilen Smooth Vx-Drive, P-Vation paralel stabilizatörler, 800 mm genişliğe kadar dört eşit boyutta tekerlek, dağ stabilizatörleri (isteğe bağlı ön ve / veya arka) ve 13.500 kg'ın üzerinde bir ağırlık kapasitesi. Bu canavarlardan birinin fiyatı ne kadar? Web sitesinde listelenen bir fiyat yok, ancak sizi 99.000 $ 'lık bir geri getirecek olan kullanılmış bir 2006 Menzi Muck A91 ile karşılaştık. Bu nedenle, bu son modelin bu miktarın birçok katına mal olduğunu varsaymak güvenlidir.

Satış

ÇIFT E Uzaktan Kumanda Ekskavatör Oyuncak Kamyon RC Inşaat Araçları Erkek Kız Çocuklar için RC Traktör ile Çalışma Sesleri Şarj Edilebilir Pil

  • 【2019 Yükseltilmiş Versiyon】 Bu uzaktan kumanda ekskavatörü 2019'da geliştirildi: vitesin açıklığı ve uzunluğu değiştirildi, böylece daha kararlı hareket ediyor. Paket boyutu 1/3 ve daha taşınabilir olarak kesildi. 50.000'in üzerinde satış yaptı. Yüksek kalite, doğum günü ve Noel için popüler hale getirir.
  • Channel 8 Kanal Tam Fonksiyon】 Uzaktan kumandalı kamyon ileri / geri gidebilir, sola / sağa dönebilir, 360 derece dönebilir, kazma vb. Kumları, toprağı ve küçük çakıl taşlarını kazıp yükleyebilir.
  • 【Zarif Detay】 Her detay bizim meslek göstermek. Simüle edilmiş kürek, hidrolik kol, gerçekçi kabin ve paletler, vb.Tüm toksik olmayan premium malzemeden üretilmiştir, her zaman çocukların sağlığı ve mutluluğu ile ilgileniriz.
  • 【2.4Ghz Anti-parazit】 Otomatik Eşleştirme, 10-100M Kontrol Aralığı, Birbiriyle Parazit Olmadan Birkaç Kamyonu Aynı Anda Birlikte Destekleyin. DOUBLE E uzaktan kumanda damperli kamyon ile oynamanızı tavsiye ederiz.
  • 【Şarj Edilebilir Pil】 RC ekskavatör, 3.6V 800mAh şarj edilebilir AA pil ve USB şarj cihazı ile birlikte gelir. Not: uzaktan kumanda 2 adet AA pil gerektirir (dahil değildir). Lütfen ilk kullanımdan önce pili şarj edin. Düşük pil olduğunda, hareket etmeyebilir.