fotoğraf kredisi: Murray Sharp Motor1 Üzerinden
Otomobil meraklıları, LaFerrari'nin FXX geliştirme prototipinin testinden elde edilen bulgulara dayandığını ve 2013-2016 yılları arasında sadece 499 adet üretildiğini ve her bir örneğin 1 milyon dolardan fazla mal olduğunu biliyorlar. Hayranların beklediği şey bu hiper otomobilin halefi ve otomatik tasarımcı Murray Sharp'ın demleme gibi bir şeyleri olabilir ve buna Ferrari Stallone denir. Daha fazla oku ek resimler ve bilgiler için.


Ferrari Stallone LaFerrari
Ferrari Stallone LaFerrari
Ferrari Stallone LaFerrari
Ferrari Stallone LaFerrari
Ferrari Stallone LaFerrari
Bu hiper otomobil, ikonik Rosso Corsa boya işine sahiptir ve bir KERS sistemiyle eşleştirilmiş V12 motoruyla güçlendirilmiştir. Diğer özellikler, yönlü beş kollu jantlar, çok sayıda karbon fiber gövde parçası ve motor bölmesinden yukarı ve dışarı çıkan çift egzoz uçlarını içerir.

LEGO Speed ​​Champions Ferrari F40 Competizione 75890 Yapı Seti (198 Parça)

  • Ferrari F40 Competizione'yi minifigure bir kokpit, çıkarılabilir ön cam, artı değiştirilebilir araba spoyleri ve davlumbazları ile yapın ve Competizione'yi klasik F40 yol arabasına dönüştürün!
  • Kasklı bir Ferrari yarış sürücüsü minifigürü içerir
  • Ferrari F40 Competizione araba oyuncak 1 inç (4 cm) yüksek, 5 inç (13 cm) uzunluğunda ve 1 inç (5 cm) genişliğinde ölçer
  • 198 adet – 7 yaşından büyük erkek ve kız çocukları ve her yaştan hayran ve çocuklar için yarış arabası oyuncak
  • Bu LEGO Hız Şampiyonları Ferrari F40 Competizione 75890 hızlı araba oyun seti, diğer tüm orijinal LEGO bina oyuncakları ve yaratıcı bina için LEGO tuğlaları ile birlikte inşa edilebilir

Ferrari Stallone konsepti benim için çok özel bir proje oldu. Aslında yeteneklerim ve yeteneklerimle daha fazlasını yapabileceğimi hissettiğim bir hayal kırıklığı yerinden geldi. Mutlak en iyi çabamın içine girersem, gerçekten neler başarabileceğimi kanıtlamak için kendime bir proje almaya çok güçlü ve kasıtlı bir karar verdim. Şimdiye kadar yarattığım en önemli tasarım oldu ”dedi.