Her biri sadece 500 birim ile sınırlı olan yeni Alfa Romeo Giulia GTA, 1965 Giulia GTA'dan ilham alıyor: tüm dünyada spor başarıları toplayan Giulia Sprint GT'den başlayarak Autodelta tarafından geliştirilen “Lightened Gran Turismo Alleggerita”. Giulia Quadrifoglio'dan türetilmiştir ve 540 hp üreten çift turboşarjlı 2.9 V6 motorun geliştirilmiş bir versiyonuyla donatılmıştır ve ultra hafif malzemelerle birleştirildiğinde, 2.82 kg / hp ağırlık / güç oranına sahiptir. BMW M3 üzerinde. Daha fazla oku iki video, ek resimler ve bilgiler için.İçeride, ön panelde, kapı panellerinde, emperyal ve yan sütunlarda Alcantara döşemesini bulacaksınız; arka koltukların çıkarıldığı aşırı GTAm versiyonunda, bölüm tamamen döşemeli bir “küvet” ile değiştirildi kask ve yangın söndürücü. GTAm'dan bahsetmişken, aerodinamik ön uç, aşırı bastırma kuvvetini garanti eden büyük boyutlu bir ön ayırıcı ve gerçek bir karbon arka kanat kullanımı ile yenilenmiştir.

Satış

RASTAR RC Araba | 1/14 Ölçekli Ferrari LaFerrari Radyo Uzaktan Kumanda R / C Oyuncak Araba Modeli Araç Erkek Çocuklar için, kırmızı, 13.3×5.9 x 3.3 inç

  • Ferrari tarafından resmi olarak lisanslanmıştır ve son derece ayrıntılı iç / dış – 1: 14 ölçekli oyuncak araba ölçüleri 13.3 "X 5.9" X 3.3 "; kelebek kapılar (manuel olarak açık), çalışma farları / arka lambalar, dahili yaylı süspansiyon sistemi, diferansiyel Mekanizma, Jantlar ve kauçuk lastikler, stereo ekipman, direksiyon simidi, deri koltuklar vb.
  • Tam fonksiyonlar – ileri, geri, dur, sola ve sağa dön; en iyi düz yüzeyde (kuru havalarda) çalışır ve iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
  • Mükemmel performans – 98 fit'e kadar uzak mesafe, hız 5.1 mil / saat, frekans isteğe bağlı 27 MHz veya 40 MHz'de mevcuttur; çizilmeyi önlemek ve çocukları korumak için üst sınıf ABS plastikten yapılmıştır.
  • Piller dahil değildir – araç için 5 x AA ve uzaktan kumanda için 1 x 9V gerektirir; paket 1 x RASTAR RC araba, 1 x çift kavramalı uzaktan kumanda ve 1 x Kullanım kılavuzu içerir.
  • Fabrika montajlı, çalışmaya hazır, oynaması kolay; RASTAR Group tarafından üretilen% 100 kalite.

Alfa Romeo Giulia GTA GTAm
Alfa Romeo Giulia GTA GTAm
Alfa Romeo Giulia GTA GTAm
Alfa Romeo Giulia GTA GTAm
Alfa Romeo Giulia GTA GTAm