fotoğraf kredisi: Teşekkürler o
Japonya merkezli Thanko, uzun seanslar için çeşitli pozisyonlarda rahatlıkla kullanılabilen bir oyun yastığı olan “Turn A Cushion” ı geliştirdi. Standart bir yastıktan farklı olarak, akıllı telefon veya avuçiçi oyun konsolu gibi bir mobil cihazı tutmaktan kaynaklanan yorgunluğu azaltmak için kol / dirsek alanının altına ek destek sağlamak için bunu tam olarak belinize takıyorsunuz. Daha fazla oku başka bir resim ve ek bilgi için.


Yastık Dönüşü Oyun
Kollarınız veya dirsekleriniz yanlışlıkla alttan kaymayacak yükseltilmiş peluş tıpalar var, bir çift bacak kullanılan açıya bağlı olarak daha da fazla destek ekliyor. Bir güç bankası veya şarj kablosu tutmanız mı gerekiyor? Sadece her iki taraftaki entegre ceplere koyun. Bir akıllı telefonu hiç tutmak istemiyorsanız, mafsallı bir kol mobil cihazınızı mükemmel bir açıda tutar.

GTRACING Oyun Koltuğu Yarış Ofis Bilgisayar Oyunu Sandalye Ergonomik Arkalığı ve Koltuk Yükseklik Ayarı Recliner Kafalık ve Bel Yastık ile Döner Rocker E-Spor Sandalye Kırmızı

  • OYUN İÇİN MÜKEMMEL: GTRACING, profesyonel oyuncular için en iyi oyun sandalyesini yapmaya kendini adamıştır. Bizi seçin ve oyun deneyiminizi geliştirin! Boyutlar: 20.86 "(L) x 21.26" (G) x 48.82 "-51.97" (H); Oturma Alanı Boyutları: 16 '' (L) x 19.68 '' (W); Maksimum Ağırlık Kapasitesi: 300 pound.
  • ERGONOMİK TASARIM: Uzun saatler süren oyun veya işten sonra sizi rahat ettiren, rahat bir oturma pozisyonunu teşvik etmek için tasarlanmış güçlü metal çerçeve. Kalın yastıklı arka koltuk bu sandalyeyi bir sonraki konfor seviyesine taşıyor.
  • ÇOK FONKSİYONLU: Kolçak ve koltuk yüksekliği ayarlanabilir; 90 ~ 170 ° uzanma ve sallanma; 360 ° dönebilen; 5 nokta taban ağır hizmet ile inşa; Yumuşak haddeleme tekerleri; Çıkarılabilir koltuk başlığı yastığı ve bel yastığı.
  • YÜKSEK KALİTELİ MALZEME: Pürüzsüz PU deri, ilave koltuk minderi ve bel ve koltuk başlığı yastıkları ek destek ve konfor sunar. Yüksek stabilite ve hareket kabiliyeti için ağır hizmet tipi taban ve naylon yumuşak haddeleme tekerlekleri.
  • GENİŞ UYGULAMALAR: GTRACING oyun koltuğu, çalışma, eğitim ve oyun oynama için ideal bir koltuktur. Alanınızı daha modern ve zarif hale getirecek ve sizi daha rahat hale getirecektir.