Mucit Colin Furze tekrar geri döndü ve bu sefer tamamen işlevsel bir vida tankı inşa etti. Tam olarak göründüğü gibi, silindirleri döndüren tahrik kutuları ile birlikte bir Honda motoruyla çalışan vidalı bir tank. Bu, etraftaki en hızlı araç olmayabilir, ancak kesinlikle dışarıdayken tutulması gereken bir manzara. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Vida tankı, çamurlar içinde dolaşmak için daha uygundur, çünkü tepeler motorun taşıyamayacağı kadar yüksektir. Sizi yerinde tutmak için bir Sparco yarış koltuğu var, ama tamamen dürüst olmak gerekirse, emniyet kemerine sahip standart bir tane yeterli olabilir. Parlak tarafta, sığ suları muhteşem bir şekilde ele alıyor. Bu türden bir makine için mağazadan satın alınan parça yok – her şey ev yapımı, rulmanlar ve dişliler dış kaynaklı tek şey.

Tıklayın N 'Oyna RC Muharebe Tankı Kızılötesi Tam Boyut 15 ”LED Göstergeli Tanklar Dönen Taret Detaylı Tasarlanmış Gerçekçi Işıklar ve Sesler Tek ve Çok Oyunculu Modlar (2 Set)

  • Radyo kontrollü Ordu tankı gerçek hayat ışıkları ve sesler ile son derece ayrıntılı tasarım. Taret yukarı ve aşağı eğilir ve 360 ​​derece döner ve 45 dereceye kadar engellere tırmanabilir.
  • İç ve dış mekan kullanımı için mükemmel! Maksimum kavrama ve engeller ile engebeli arazide kolay manevra ve tırmanma için dayanıklı lastik paletlere sahiptir.
  • Tanklar, gerçekçi silah sesleri ve top patlaması sesleri çekmek ve oluşturmak için bir kızılötesi ışık sistemi kullanır, 4 LED ışık canlı sistemine sahiptir ve 4 kez vurulduğunda bir yıkım sesi çıkarır.
  • Otonom tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip, 12 tanka kadar savaşabilir. Mükemmel bir tatil hediyesi yapar, Özel hediye ambalaj kağıdı ile birlikte gelir.
  • Depo 4 adet AA pil ile çalışır ve uzaktan kumanda 2 adet AA pil gerektirir (dahil değildir). inç cinsinden tank ölçümleri; 15 ”uzunluk x 6” genişlik x 5 ”yükseklik.