fotoğraf kredisi: Kreatworks
Tayland merkezli Bangkok'taki Kreatworks'teki sanatçılar, 10,8 metre yüksekliğindeki Incredible Hulk heykelini üretmek için esas olarak eski oto / motosiklet / makine parçalarından oluşan hurda metal kullandılar. Ne yazık ki, büyüklüğü nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri'ne gönderilemez. Asya'da bir yerde yaşıyorsanız, her birinin siparişe göre yapıldığını bilin, bu yüzden bir süre beklemeniz gerekebilir. Daha fazla oku ek resimler için.


Hurda Metal İnanılmaz Hulk
Hurda Metal İnanılmaz Hulk
Stan Lee, Hulk'un yaratılmasının Frankenstein ve Dr. Jekyll ve Bay Hyde'in bir kombinasyonundan esinlendiğini söyledi. Hulk'u çeşitli renklerde görmüş olabilirsiniz, ancak karakterin yayın tarihi boyunca değişti, en olağanları yeşil.

Hulk Boks Eldivenleri Smash Eller Yumrukları İnanılmaz Hulk Yumuşak Peluş Oyuncaklar Cosplay Süper Kahraman Kostüm Eldiven, Çocuklar için Doğum Günü Hediyeleri, Gençler, Kız Erkek. (1 Çift, Yeşil)

  • SÜPER KALİTE, YUMUŞAK VE DAHA AZ ETKİ: Yüksek kaliteli Lycra pamuk (Kumaş) + 3d PP polyester pamuk (Dolgu) malzemeleri, mükemmel işçilik, yüksek kaliteli 3D PP polyester pamuk malzemeleri ile dolu, çocuklarınızın ellerini yapar güçlü bir etki ile incinmeyecek, çocuklarınızın ellerini çok iyi koruyun!
  • HULK TASARIM SÜPER KAHRAMAN VE BOYUT: Boks eldivenleri yaratıcı hulk yeşil tasarımı ile ellerini parçalayın, çocuklarınızın filmde bir süper kahraman gibi görünmesini sağlayın, çok havalı! Hulk boks eldivenleri yüksekliği: 30 cm / 11.8 inç, avuç içi genişliği: 20 cm / 7.8 inç.
  • BÜYÜK EĞİTİM, COSPLAY VE EV DEKORASYONU İÇİN BÜYÜK: Hulk çocuk boks eğitimi için mükemmel boks el eldivenleri şut ve cosplay süper kahraman yumruk eldiven olarak çalışır, cosplay kostümleri ile mükemmel bir maç! Ayrıca, çocuk yatak odasına koyabilir veya bir dekorasyon için çocuk okuma masasına yerleştirebilir, böylece bir kahramanlık duygusu ekleyerek, harika olduğunu hayal edebilirsiniz!
  • MUHTEŞEM ÇOCUK OYUNCAKLARI & HEDİYELER: Hulk boks eldivenleri sadece çocuklar boks eğitimi için uygun değil, aynı zamanda gençlere mükemmel bir özel eğlence hediyesi olarak da alırlar. Bu çift hulk el yumruklarını şut eldivenleri de çocuklar için Noel veya doğum günü hediyeleri için iyi peluş yumuşak oyuncak olabilir, onlara harika bir hediye vermek için ebeveynlerine çok ve çok minnettar olacaklar!
  • İyi Alışveriş Deneyimi: Her alıcıya% 100 adanmış tam memnuniyet, kaliteli söz verdik. Honmach'tan iyi bir satın alma deneyimine sahip olmanızı dilerim!

Hurda Metal İnanılmaz Hulk
Hurda Metal İnanılmaz Hulk

Çizgi roman görünümlerinde, karakter hem büyük bir fiziksel güce sahip olan yeşil tenli, hantal ve kaslı bir insansı olan Hulk hem de fiziksel olarak zayıf, sosyal olarak geri çekilmiş algo Dr. Robert Bruce Banner olarak görülebilir. ve duygusal olarak ayrılmış fizikçi, ikisi bağımsız kişilikler olarak varlar, her biri diğerinin kızgınlığı.