fotoğraf kredisi: Marc Thorpe
Gözleriniz hile yapmıyor, Marc Thorpe, Teksas'ın Marfa kenti için “Dünya Vatandaşları” başlıklı bir kurulum önerdi ve bu uçan daireler için haraç ödemek değil, 21. yüzyılda uluslararası sınırların neden işe yaramadığını göstermek . Marfa'nın yaklaşık 20 mil dışında, Meksika ve ABD sınırında bir çöl topluluğunda yer alacaktı. Daha fazla oku başka bir resim ve ek bilgi için.


Dünya Vatandaşları UFO Texas
Thorpe, 24 Haziran 1947'de, özel pilot Kenneth Arnold'un Arnold'un en azından tahmin ettiği hızlarda Rainier Dağı'ndan uçan dokuz, parlak, tanımlanamayan uçan cisim gördüğünü iddia ettiği zaman gerçekleşen Kenneth Arnold UFO nişangahından da ilham aldı. saatte 1.200 mil. Amerika Birleşik Devletleri'nde, ülke çapında haber kapsamı kazanan ilk Savaş sonrası nişangahını işaret etti ve modern UFO nişangahları çağının ilki olarak kabul edildi ve basına uçan daire ve uçan disk terimlerini hızla tanıttı.

Bölme ve fethetme askeri stratejisi, farklılıklar üzerinde durmak suretiyle bizi ayırmak amacıyla hükümetler, şirketler ve medya tarafından dünya çapında uygulanmaktadır. Bölünme, güvensizlik ve korkuyla beslenmek, bizi komşumuza karşı ilgisizlik ve ilgisizliğin izole köşelerine itiyor. Böylece soru daha fazla sınır olmasaydı ne olur? ”Dedi.